SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy Pytania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
uzupełni luki w diecie bo jak domniemam kuleje na 99%, ogólnie jestem za tym by zaczynając przygode z silownia w tak mlodym wieku cwiczyc na sucho pierwszy rok i zglebiac tajemnice odzywiania (rok) lub do momentu wtajemniczenia sie w diete. Ale tu juz szly suple czyli spieszy sie wiec po co czekac... a BCAA dobry pomysł i im więcej tym lepiej. w USA jest kanon brać tyle na ile Cie stać więc....

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
a da bracie suplementacja, aminokwasami rozgałęzionymi polepsza regenerację organizmu i jeżeli choćby to to nic to ja nie wiem :)

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
niech sie nauczy podstaw a nie suple od razu, to tylko dodatek, odstaw wszystko zrób dobra dietę, trening, naucz sie techniki a nie od razu na skróty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
tak j.w. tyle, że czekać na suple??? to bezsennsu jak jest micha i tu podkreślam jak ktoś wie co robi to po co czekać wiem żxe tu utarło sie by czekać ale no koleś pisze że brał już kreatyne a na odp. dostaje "yy chlopie poczekaj i weź kreatyne później" hehehe nie a tak poważnie to micha i micha a jak czegoś nie wiesz to dopinij miche !!!!! bo micha jest najważniejsza :D

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
ciężko wyczuć czy to co piszesz to ironia czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
heh sory tak tylko wpadłem na forum po latach ale jak zawsze fajnie tu

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna + białko + bcaa + zma

Następny temat

Koniec cyklu kreatynowego. Lekka redukcja.

WHEY premium