SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka i brzuch

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
Hej, chce wyrzeźbić dobrze klatke i brzuch, ale nie wiem od czego zacząc mogli byscie mi pomóc ? mam nadmiar klatki tłuszczowej wiec chciał bym to zredukować i wyrzeźbić miesnie na klatce i brzuchu
ciwcze juz 4 miesiace według planu dla poczatkujacych z tego forum.
Wiek 17 lat waga 83kg

Bardzo prosze o pomoc.. !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1319
W tym wieku polecam wykupić karnet na siłownie . Klatke jeśli to jest ciezki trening no to 1 raz w tygodniu , jeśli troche letrszy to śmiało 2 razy w tygodniu . Co do brzucha to polecam 2 razy w tygodniu ABS 8 minut na YT sobie poszukaj . No i najlepiej na razno na czczo aeroby i potym śniadanko , lub siłownia a potem odrazu po niej aeroby lub interwały , życzę ci sukcesów POWODZENIA .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
po 1 ćwicz całe ciało nie tylko brzuch i klate... skoro ćw od 4 miesięcy to jak to nie wiesz od czego zacząć? po 2 skoro masz dużo fatu to biegaj aby to zrzucić... interwały myśle ze pomogą w tym celu

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
musze ułozyć sb diete jest jakis poradnik do tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
musze ułozyć sb diete jest jakis poradnik do tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
Wszystko jest na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
mozecie mi dac link ? nie moge znalesc nic po za tym do liczenia kalorii ..
sorry za tamtem spam nie przyzwyczaiłem sie ze enter wysyła ..

co to jest ten ujemny bilans ? i ja cwicze całe ciało tylko w tych ciczeniach które robie nie ma nic na brzuch i dolne miesnie klatki ..

moge robic cos innego po za bieganiem zeby zrzucic nadmiar wagi ?
i o co chodzi z tymi interwałami ?
Zmieniony przez - Scraw w dniu 2013-09-08 15:21:17

Zmieniony przez - Scraw w dniu 2013-09-08 15:23:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
podpowie ktoś ? ;/

Zmieniony przez - Scraw w dniu 2013-09-08 16:00:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
witam
9.Redukcja dla Juniora,czyli jak się do tego zabrać by DreamEvil https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
dziekuje ;)
a mozesz mi jeszcze powiedzieć jakie ciwczenia i jak czesto wykonywać na brzuch i klatke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
3x w tygdniu, trening domatora będzie ok

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej.

Następny temat

Plan Treningowy do oceny.

WHEY premium