SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer- bardzo ważne

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
Witam panowie. Mam cięzką sytuacje, robilem 6weidera przez 10 dni, poszedlem na silownie instruktor mi zakazał robić tej 6 i nakazał robić abs ale co z tego ? Jakie sa efekty? żadnych do póki nie napne brzucha. Po mimo swojego wzrostu 184cm i wagi 71 kg jestem bardzo chudy. Przytyć nie wiem, czy przytyje..kazal mi jesc 6 posilkow dziennie ,tylko pytanie kiedy!? jezeli ze szkoly wracam o 16, jem obiad, kolacja i spac? Mam 17 lat chce kaloryfer, nie mam co spalać, bo tłuszczu nawet chyba nie mam. Deska nie jestem w sumie tez, więc nie wiem co polecacie? Dużo na forum tego, aż mam mętlik w głowie, tu piszą tak, tu tak, az zdecydowalem sie zalozyc osobny temat, mam nadzieje, ze mi poradzicie...Jeżeli na mase to jakie cwiczenia ?jeżeli chce rzeźbe(kaloryfer tak)? to jakie cwiczenia z kolei? Bo chodzi mi głownie o tylko kaloryfer i po jakich dniach efekty beda jeżeli stosowałbym sie do tych cwiczen ktore mam nadzieje mi polecicie. Przejrzalem juz kupe materialu, nie wiem juz w koncu co mam robic...Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
emwu14
MojeImie dużo piszesz, ale jeszcze nic konkretnego na temat tego mam robić na ten brzuch nie napisales. Chodzi mi o domowe cwiczenia na początek... Dzieki wszystkim za plan


Dostałeś linka ode mnie w pierwszej odpowiedzi w tym temacie. Trenujemy całe ciało, a nie katujemy wyłącznie brzuch bo do niczego dobrego to nie prowadzi.

e: a do tego nie mam ochoty pomagać komuś kto chce się kaleczyć.

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2013-01-20 22:53:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
jakie ćwiczenia stosowac na mase i na rzeżbe było opisane na pewno w artykułach, które czytałeś. Rzeżbić swoją drogą nie masz co,bo jesteś chudy, przykłądy diet na forum masz i to sporo,wiec z tym problemów nie ma.
Plany są w trmatach podwieszonych,wiec któryś wybierz i tyle

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
no to rzeczywoscie nei masz kiedy jesc skoro wracasz po 16... sa ludzie ktorzy na 3 zmiany do roboty chodza i daja rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
on chyba nie wie, że przerwy w szkole są między innymi po to by coś zjeść..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
przed szkołą walnij sobie głupie 3 kanapki z szynka. a podczas szkoły ja jem np bułki z twarogiem ktory robie sobie szybciej w domu lub na lekcji. no i dorzucam jakiegos banana czy nawet jogurt albo orzeszki ziemne bo maja duzo białka. tez na poczatku mialem z tym problemy ale jakos dałem rade. nie od razu kraków zbudowano. efekty przyjda z czasem. im wiecej bedziesz pracował nad brzuchem tym bardziej bedziesz z neigo zadowolony. trenuj trenuj trenuj..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
Ale jakie ćwiczenia mam robić ? abs2, a6w ? ławeczka skośna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
zobacz pierwszy mój post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
nie ćwicz a6w, trening jest zbyt długi, nie ma wystarczająco czasu na odpoczynek. Skoro jesteś chudy i mówisz, że nie masz tłuszczu tzn., że musisz zbudować mięsień. Po ilu dniach będą efekty... Jak zaczniesz teraz to do wakacji się wyrobisz :s . abs II jest lepszy. Poza tym nie cudakuj i ćwicz całe ciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90
robilem a6w + abs z filmiku na yt od kolesia. Jeżeli napinam to wszystko ładne, tylko nie chce napinac. MojeImiei -chce tylko brzuch na ta chwile nic wiecej. Powaznie do wakacji aż? Inni maja efekty po miesiacu, dwoch, to dlaczego az do wakacji ? Diete dosyć już mam, czyli dieta + ABS2 i powinno byc ok?

Zmieniony przez - emwu14 w dniu 2013-01-16 18:15:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Albo za dużo tłuszczu, albo za mała masa mięsniowa. Oceń sam i wprowadź odpowiednią diete. Po informacji jaką wypisałeś: "jak napnę to mam" mogę stwierdzić, że za mała masa mięśniowa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy absolutnie bez sprzętu.

Następny temat

Pomoc w powrocie do formy

WHEY premium