SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 112
Witam. Jakie wykonywać ćwiczenia, aby osiągnać tzw. Kaloryfer na brzuchu. Same brzuszki wystarczą? PS. (mam 15 lat). pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
Trochę czasu?? powinienes to robić w max 15 minut :) przynajmniej ja tak robiłem i pojechałem 35 dni tym planem hehe tylko pozniej nie wyrobilem bo wrocilem do domu nad ranem na drugi dzien znowu impreza a robielm tak ze jak przerwalem chociaz jeden dzien to musialem od nowa zaczynac

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Napisz coś więcej o sobie. Żeby mieć kaloryfer trzeba go najpierw zbudować (trening) z potem jak jest jakiś fat to go spalić aerobami i dobra dietką. Napisz czy masz drążek w domu i jaki sprzęt ogólnie do dyspozycji.

poczytaj

https://www.sfd.pl/Domator--_czyli_jak_zaczać_z_głową_nie_mają_sprzetu-t325935.html
i
https://www.sfd.pl/Domator--_czyli_jak_zaczać_z_głową_nie_mają_sprzetu-t325935.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29127
Nie. Jeśli masz dużo fatu, to aeroby+dieta z ujemnym bilansen kalorycznym. jesli nei masz fatu, to polecam A6W.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 112
No wiec. Jestem bardzo szczupły. Trochę już go widać(kaloryfer) jak napinam mięśnie brzucha. Chciałbym by był bardziej widoczny. Mam 174 cm wzrostu i jeszcze rosnę. BTW. Co to A6W?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 112
Sory ze post pod postem, ale zapomniałem dodać ze cwicze tez karate ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29127
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 112
Ok. Czyli polecacie ten a6w plan. Czy on jest skuteczny? Sory jestem newbie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29127
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 815
nie trzeba sie meczyc z weiderem mysle ze stynka brzuszki wspięcia i podciaganie nog do klatki + aeroby

,,Tening czyni mistrza''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1012
A6w i bedzie spoko
a jak uslyszy ze ma robic brzuszki wspiecia itd. to zara sie bedzi epytal o plan itd. wiec lepiej mu dac to A6W i niech sie chlopak cieszy :)

Co cie nie zabija . to cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 112
Jestem właśnie po 1 dniu a6w. :). Postaram się docisnąć do końca tym planem. :).Dzięki wielkie za poradę ;). Cisnę do końca! :D (Wiem, że nie będzie łatwo, ale się postaram :) ).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny :)

Następny temat

hantle 15kg

Wiecej