SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer, dolna część klaty

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Zacznijmy od mojej fotki ;)

---------
http://img86.imageshack.us/my.php?image=kksesls0.jpg
---------

Więc:

Zależy mi na popularnym "kaloryferku" i dolnej części klaty czyli przede wszystkim żeby cycki tak zeszły na dół ... Wiadomo o co chodzi ;). Mam 13 lat (1 gimnazjum), od września 2007 roku trenuje brzuszki, pompki. Ostatnio zrobiłem podajrzę 350 brzuszków i 80 pompek, od 10 dni robie A6W i pompki na taboretach ... Pytanie moje brzmi - czy jak utrzymam rytm A6W i pompek to przed wakacjami będzie kaloryferek i dolna część klaty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 351
MAsz strasznie denerwojacy charakter.
Chuda szkapa 0 miesni a jarasz sie i robisz floty.
Polecam sposob dla ciebie na kaloryfer
Pozycz od siostry farbki i sobie go namaluj :D

Edit:
Jestes typowym "klapkiem" i "amatorem"

Zmieniony przez - pporekk w dniu 2008-08-18 20:56:10

Czemu nie brac HMB??
Bo nie dziala!
Poza tym jest ok. ma fajne opakowania. i super reklamy. jedyny minus to brak efektów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Poczytaj jeszcze troche posty podwieszone. Ogolna porada to nie ma czegos takiego jak rzezba konkretnej czesci ciala np dolu klaty czy brzucha... Dieta najwazniejsza = zadnych slodyczy, chipsow itp. Cwiczenia jakie robisz ok do silowni sie nie zblizaj : pompki, drazek, przysiady i wszystkie sporty ogolnorozwojowe na tym sie skup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
za bardzo o co chodzi to nie wiem, ale na dol klaty to pomki na poreczach sa dobre, wogole na klate to podstawowe cwiczenie w treningu domatora. rozciagaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@UP
Ja robię pompki na krzesłach 3, czy to to samo co pompki na drążkach?

PS. Pompki i brzuszki wystarczają na brzuch i dolną część klaty? Jakie dodatkowe ćwiczenia można by było wykonywać na te partycje ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
nie to samo. wez krzesla i na oparciach rob pompki

http://www.building-muscle101.com/images/dips.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obawiam się, że obręcza krzeseł są za niskie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I za ile zobaczę efekty kaloryfera i dolnej części klaty? Nie chodzi mi o totalną rzeźbę, ale żeby poprostu było widać, że ćwiczę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1399
krata minimum miesiac, a klatki nie wyrobisz, badzmy realistami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
klatka jest do wyrobienia=]
Trening domatora tam masz cwiczenia potrzebne dla ciebie.Zawsze cos mozna zrobic wiadomo ze efekty nie bd jak na treningu w silowni ale widoczne bd napewno w jakims stopniu.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Rób pompki róźnymi sposobami, a na brzuch dołóż podnoszenie nóg leżąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli aby mieć kaloryferek, muszę dotrwać cały etap A6W, wtedy będzie na 100% efekt? Zostało mi 31 dni, a na klatę pompki różnymi sposobami? Oprócz na krześle jakie są sposoby?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a6w - pytanie

Następny temat

Boks

WHEY premium