SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie aeroby zamiast biegania? - zima nadeszła :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
Witam

Słuchajcie - dziś myślałem, że pójdę pobiegać, ale tak piździ, że szok (-2 stopnie u mnie). Szkoda zdrowia, zachoruję i wogóle będzie klops. Nie mam możliwości korzystania z siłki, rowerka stacjonarnego też nie mam, a głód aerobowy mam cholerny Strasznie fajnie się biegało ost. 2 tygodnie ze słuchawkami na uszach.
I teraz co w domu? Skakanie ala skakanka, bieganie w miejscu, zwykłe jakieś ćwiczenai typu wymachy ramion, przysiady itp. czy co? (mam dietę redukcyjną zbilansowaną oraz 3 razy w tygodniu będę robił trening ACT).

pozdro

Zmieniony przez - Wally-gato w dniu 2008-11-18 11:06:20
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co to za wytłumaczenie, że zimno?
Widocznie jakiś cienki masz ten głód aerobów skoro takich wykrętów szukasz. Chcesz redukować, to za******laj bez względu na pogodę.
Jak się odpowiednio ubierzesz i nie będziesz się obijał, to zimno Ci nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4666
rowerek :)

cały czas do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
wlasnie rowerek

ale ja jak sie redukowalem OSTRO rok temu to cala zime biegalem na dworzu dzien w dzien - snieg, lod, deszcz a ja swoje :)

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
W Wojsku nie byłeś ? Zaprawkę biega się w dresiku cały rok

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
hehehe fajne odpowiedzi...


2 lata temu biegałem zimą opatulony na cebulkę, w szaliku i czapce, spokojnie Panowie
Pytam dlatego, że szukam czegoś w zamiam. Łatwo się przeziębiam...

Pozdro

P.S. Ale odpowiedzi super, nie mam żalu
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 819
Mozna zaopatrzyc sie w stopien do stepu lub laweczke gimnastyczna- bardzo uzyteczne. Mozesz skakac na skakance, lub przeskakiwac przez cos, np. jakis niewielki taboret polozony. Mozesz robic skipy A, B, C, przysiady z wyskokiem, skoki naprzemienne i bokserskie. Ale w zimie jest nudno. No i mozesz biegac po schodach, jesli mieszkasz w wiezowcu lub masz w okolicy.

if u won't try enough...u'll never get it...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Ja tam ubieram sie w kilka warstw i heja banana
Dla mnie gorsze jest to ze po ciemku musze biegac, mam czas tylko przed szkola wiec wstaje o 6 i ide sie wybiegac przez godzinke xD

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Rockyego oglądałeś?

biegi w zimę - wspaniałe uczucie, jak i hartowanie organizmu.
Po powrocie do domu ciepły prysznic i herbata i ze zdrowiem powinno być ok.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-11-19 23:14:46

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6214
A co wlasnie powiece o bieganiu HIIT w zimie? Zasuwanie sprintem i wdychanie szybko duzej ilosci zimnego powietrza nie zaszkodzi mocno na plucka tzn. zeby zapalenia pluc nie dostac?
Czy w bieganiu po schodach mozna stosowac cos na wzor HIIT? Mieszkam w bloku co ma 15 pieter mozna zalozmy przez 20 sekund wolno wchodzic po schodach a przez 10 zapierniczac na gore czy to nie bedzie juz to samo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poziom Tłuszczu

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium