SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak "wydluzyc" najszerszy grzbietu???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam panowie jak w temacie jak wydluzyc, rozciagnac w dol najszerszy ???gora fajnie rosnie ale jak wydluzyc go w dół ???robie sciaganie drazka wyciagu gornego na prostych ręcach, co jescze mozna ???pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Podciaganie (wąskim) uchwytem neutralnym?;)

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2009-02-14 23:18:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4869
Ogólnie nie wydłużysz, możesz jedynie rozwinąć dolne mięśnie motyla. Doskonale to czuje przy wiosłowaniu hantlą jednorącz. Hantle dociągasz jak najdalej od barka, tzn kolo 4 liter.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tu jest problem bo drazka nie mamza niska piwnica. A hantla wisoluje zobaczymy za jakis czas czycos pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
Wiec zrób/ dokup drązek bo wg mnie cwiczenia na nim najlepiej wpływaja na najszersze. Zaczalem robic od 3 misiecy ciagle drazek w szerokim uchwycie za szyje i szersze znacznie mi sie poprawiły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
odzywa18, ja Ci moge cos o tym powiedziec bo mam dysproporcje na plecach od martwego ciagu (jedna reka podchwyt, druga nachwyt). Po tej stronie gdzie robie podchwyt mam "dluzszy" motyl.

drazkiem nie wydluzysz najszerszego tylko go poszerzysz (nadal sadze ze to kluczowe cwiczenie na plecy)

cwiczenia ktorymi mozesz osiagnac ten cel:
-wioslowanie hantlem (duzy ciezar, bardzo nisko opuszczaj)
-wioslowanie sztanga (podchwyt na szerokosc barkow, maly kat miedzy tulowiem a podloga (<45st.), nisko opuszczaj sztange)

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok spróbuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
A może Twoja piwnica jednak nie jest tak niska jak Ci się wydaje ? Moja piwnica jest niewysoka, a i tak władowałem do niej pożądny drążek montowany do ściany. Co prawda o podciąganiu przy prostych nogach mogę tylko pomarzyć, ale i tak świetnie się sprawdza. Nogi w kolanach zgięte i heja ! Jest dobrze !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Co do wiosłowania z hantlem, to faktycznie może być to świetne ćwiczenie na Twój "problem". Świetnie w ten sposób rozciąga się mięsień. Tak jak pisał kolega musisz nisko opuszczać. Ja preferuję duży ciężar, energiczne podciąganie i powolne opuszczanie do samego końca przy jednoczesnym czuciu mięśnia jak się super rozciąga. Gites ćwiczenie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tym drazkiem zgadza sie tylko opcja z ugietymi kolanami wchdozi w gre ale mi to jakos nie odpowiada.Sog za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4869
Dlaczego Ci ugięte kolana nie odpowiadają? Nie wpływają na podciąganie w żaden sposób.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłe do oceny

Następny temat

przetrenowany miesien ... ?

WHEY premium