SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przetrenowany miesien ... ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
czy przetrenowany biceps objawia sie tym ze podczas dzisiejszego treningu nie moglem doprowadzic do jego spompowania ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3269
to nie zadne przetrenowanie to odblok :D na koksie bylo inaczej , nie ?:P nie martw sie to odejdzie jesli jednak nie czujesz sie dobrze cwiczac juz tak ze to Ci mocno przeszkadza kup sobie jakiegos tribulusa , witamiy B , A , cynk i magnez (moze byc apteczne)


i pij wode z parowek jak nie masz pompy ^^ :D

Zmieniony przez - robertq11 w dniu 2009-02-16 09:13:10

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
nie ten dział

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
wiem ale tu sadze ze mi lepiej doradza ... bo gdzie jak gdzie ale na dziale dopingów siedza dobrzy fachowcy z nie malym starzem na silowni .,... i czesciej tu zagladaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
rob co jakis czas sobie przerwe z 2 tyg i po przerwie przestw sobie rozpiske w innej kolejnosci :) i j/w

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
mam zrobic 2 tygodnie przerwy bez cwiczen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
jak jestes na cyklu to nie... jedziesz na jakims cyklu?? sumplach czy co??

Zmieniony przez - lysol24 w dniu 2009-02-15 00:20:58

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
Nie jestem na cyklu jesten teraz na odbloku i zamierzam dalej na czyms poleciec ... tylko ta przerwa 2 tygodnie to odpada bo ja cwicze juz 3 lata systematycznie i po takiej przerwie nie wiem czy nie wyjde z formy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
no oprucz odbloku jem kreatyne na dobicie masy po cyklu ale to szczegól ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
3 lata bez zadnych przerw?? ja robie co pare miechow 2 tyg przerwy bez cwiczenia zadnych sumpli i koksow zeby miesnie odpoczely i przestawiam rozpiske zeby nie doprowadzic do przetrenowania... skoro juz zaczeles kreatynke i odblok to skoncz to i zrob sobie z 2 tygodnie przerwy bez niczego tylko dieta i wroc na silownie jak cos tam spadnie a pewnie nie duzo to odrobisz szybciutko:) w czasie tej przerwy rob tam pare pompek w ciagu dnia albo cos zeby tylko jakis ruch miesnie mialy ale sie nie przemeczaj... przynajmniej ja mam taka metode kazdy robi jak uwaza

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
no pez przerw ale mam trening rospisany 5 dniowy dwa dni nie cwicze wogole .. myslalem ze to starczy na regeneracje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
Rozpiske kazdy ma jaka chce i jak mu wygodnie ale w srodku tyg mysle ze masz jakas przerwe:) ale na takie cwiczenie przez 3 lata wedlug mnie jestes napewno przetrenowany i miesnie musze odpoczywac i po takich 2 tyg przerwy jak wpadniesz na silownie zobaczysz jaka jest pompa i tak co 4 miechy wlanij sobie taka przerwe i zmieniaj po niej rozpiske bo miesnie sie przyzwyczajaja:)

Doping.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak "wydluzyc" najszerszy grzbietu???

Następny temat

Plan do oceny.

WHEY premium