SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalić mięsień

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 103
Mam konkretnie wyj.ebane udka(prawie jak Kaczor Donald.) i stwierdziłem że czas znowu być przystojnym i proporcjonalnym(a tak naprawdę giry jak kloce nie są mi potrzebne). Słyszałem o planach że np przez 2 tygodnie jedziemy codziennie na zakwasie po kilka tych samych cwiczen duzo ruchow malym ciezarem itd. itp.. Ciekawi mnie czy po tym okresie nie wystepuje efekt jo-jo, ale także czy spadki obwodu są znaczące.Wszelkie sensowne uwagi bardzo mile widziane.

Szczęśliwych jaj!(przez cały rok.)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 103
Tak konkretnie to chciałbym uzyskać informacje an temat tej metody z 2 tygodniowym ćwiczeniem codziennie nóg. Kiedyś gdy miałem niski staż(2 lata, teraz mam pod 5 .) zastosowałem to nieświadomie w stosunku do rąk i zadziałało! Miałem 40 w bicu zamiast 42

Szczęśliwych jaj!(przez cały rok.)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
a jaki masz obwod i jak jestes zatluszczony??

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
jesli na zdjeciu w avatarze to Ty, to masz pewnie ze 35-40%bf. podaj ile wazysz ile body fat to cos poradzimy. podaj swoj dotychczasowy trening i diete. no i wzrost tez zapodaj oraz wymiary. profil masz nie wypelniony.
do lata kupa czasu i jeszcze sporo da sie zrobic.

Zmieniony przez - Mateusz27 w dniu 2005-03-28 07:51:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
spalic spalic---> najpierw spróbuj moze cos normalniejszego?? poprostu ich nie ćwicz]!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamiast spalać i zmniejszać w obwodzie, możesz spróbować zrobić mocną rzeźbę na nogach, co optycznie je zmniejszy, bo mięśnie nie będą zwisały (lekka przesada) tylko trzymały się siebie (nie wiem jak to wytłumaczyć, ale wiem że tak jest z autopsji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
kziel chodzi ci o spalenie tluszcu - zostana 'same' miesnie -> tyle ze nie mozna tylko z nogami, trzeba z calym cialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale czy jak się ćwiczy, to jeśli mięśnie są wiotkie, to pod wpływem ćwiczeń stają się bardziej ułożone i mniej bezwładne, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie wiem czy dobrze rozumiem.
trening miesni powoduje jego lepszą prace, rozciąg, siłe, wytrzymalosc. zal o jakim trenigu mowimy. ale ogolnie tak -> sprawia ze miesnie przestaja byc "wiotkie'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie. i wyglądają optycznie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 103
Oczywiście na avatarze to nie ja! A oto moje wymiary(profil też wkrótce uzupełnię ale czekam na nowy rekord w wyciskaniu,a nie chcę kłamać):
Wzrost : 185
Waga : 93(dziś rano się ważyłem)
Obwód uda: 65-6(chciałbym gdzieś z 60)
Reszta chyba mało istotna może jeszcze podam obwód łydki : 40-1cm.

Szczęśliwych jaj!(przez cały rok.)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jesli te 65 to tluszcz - spal go [redukcja]
jesli czysty miesien [ w co watpie ] to calkiem sexi :-]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SW + siłownia, jaki plan ?

Następny temat

problem rozstepy

WHEY premium