SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak szybko zrzucic kilka kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34
Witam
Jestem tutaj nowy a wiec jak w temacie chcialbym zrzucic pare kg.
Aktualnie waze 90 kg i mam 180 cm wzrostu. Najwiecej tluszczyku odlozylo mi sie oczywiscie na brzuchu. Pomóżcie co mam zrobic jakie odzywki do spalania czy cos takiego tylko prosze nie pisac ze dieta bo bardzo malo jem a wraz tyje
Z góry dziękuje :)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Najlepszy byłby trening oporowy czyli
1. Siłownia
2. Trening siłowy z własnym ciężarem ciała

Możesz dodać do tego interwały, HIIT tutaj bieganie pływanie, rower, rolki itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
no niestey, muszę cię zmartwić, ale odżywki - tu spalacze sprawy nie załatwią. Sorry. Dieta i trening. Jeśłi jesz mało, a tyjesz, to albo jesz kiepskie jakościowo produkty, albo spowolniłęś metabolizm, albo masz jakies zaburzenia metaboliczne, hormonalne. Policz zapotrzebowanie wzorem z tematów podwieszonych dodaj ankietę, także z tych tematów i diete (to co teraz jesz) jako zrzut z dziennika żywieniowego potreningu, a wtedy będzie można coś poradzić.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dokładnie jw
+ Szybko nie przytyłeś, więc szybko nie zrzucisz trzeba sporo pracy poświęcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 125 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3470
Tak jak juz powiedziała Deja vu - musisz mieć jakiś problem w odżywianiu. Może wydaje ci się że jesz mało, ale jesz bardzo kaloryczne produkty. Albo jak juz wyżej zostało powiedziane spowolniłeś metabolizm głodzeniem się i przed zrzuceniem wagi musisz go odbudować jedząc więcej. Zrób to co poleciła Ci Deja vu i coś się wymyśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zrzucanie kg nie ma najmniejszego sensu. Skup się na kształtowaniu sylwetki. Ważne są obwody i jej wygląd. Do tego trzeba czas i cierpliwości. Lata treningów.


Zmieniony przez - domer w dniu 2016-09-10 14:46:49

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 125 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3470
domer
Zrzucanie kg nie ma najmniejszego sensu. Skup się na kształtowaniu sylwetki. Ważne są obwody i jej wygląd. Do tego trzeba czas i cierpliwości. Lata treningów.



Zmieniony przez - domer w dniu 2016-09-10 14:46:49


Totalnie się z Tobą nie zgodzę. Nie każdy chce mieć sylwetkę greckiego boga, skoro zależy mu tylko na byciu szczupłym to dlaczego zrzucanie kg nie ma sensu? Nie każdy lubi trenować i nie każdy chce na to poświęcić lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Dlatego, że po rzuceniu mięśni będzie gorzej niż jest teraz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 125 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3470
Jak dla mnie logiczne jest, że chodzi mu o zrzucenie tłuszczu. I o ile zgodzę się co do tego, że ważne są obwody i wygląd sylwetki, to w tym przypadku potrzebne do tego jest mu zrzucenie kg (fatu) i czytając post, który napisał nie wydaje mi się, żeby był zainteresowany budowaniem mięśni i treningiem (tym bardziej wieloletnim) - przynajmniej o tym nie wspomniał.
Do tego wystarczy mu dobra dieta (choć fakt, że cwiczenia by to zdecydowanie przyspieszyły).


Zmieniony przez - Kaamol w dniu 2016-09-10 16:55:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Każdy chciałby zrzucić tkankę tłuszczową. Dlatego ważne są obwody a nie kg. Zrzucona masa ciała nie świadczy o zredukowaniu tkanki tłuszczowej, która jest trzy razy lżejsza od mięśni. Wręcz odwrotnie. Im mniej masy ciała spadnie, tym lepiej. Z kolei i więcej w pasie, tym lepiej. o sylwetkę i zdrowie dbać należy całe życie a nie kilka miesięcy. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla Ciebie.


Zmieniony przez - domer w dniu 2016-09-10 16:58:43

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dokładnie jak Domer

Wiele osób utożsamia zrzucania kilogramów z poprawą sylwetki i najlepiej żeby było to szybko i bez treningów.
Niestety nie da się, bo zawsze będzie efekt jojo.
Co do ćwiczenia, to nie od razu trzeba ćwiczyć x 6 w tygodniu ciężko na siłowni. Jest tyle ćwiczeń, tyle aktywności, że łatwo wybrać coś za siebie.
Początkowo można nie lubić ćwiczeń, ale jeśli coś daje wymierne efekty, to nie ma możliwości, żeby nie stały się przychylne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34
Wlasnie chce zeby te treningi byly ciezkie tylko dokladnie powiedzcie mi jakie to maja byc treningi nw np brzuszki czy np bieganie
Poprostu zebym widzial efekty ze np przez miesiac zgubie 2-3 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Układanie diety na masę

Następny temat

Dieta na mase.

WHEY premium