SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oczywiście zrzucić pare kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Witam!Cwicze od dluzszego czasu i chcialem zrzucic kilka kilogramów.Wazylem 119 kg.Wstapiłem do sklepu z odzywkami i kupilem kilka supli.Po 2 tyg od stosowania waga nabrala do 124,5 kg.Instruktor mi powiedzial ze to norma bo nabralem wody i juz bedzie ok.Waga mi sie unormowala do 119,5 kg.Postanowilem sie wazyc co 2 tygodnie.Noi wypadlo na dzisiaj.Ściśle trzymam sie diety a dzisiaj sie wazylem i waze 118,8.Zrzucielm ok 1 kg!!!Podam moja "diete",plan treningowy i suplemacje.

Naczczo L-glutamina (łyzeczka mala), HMB-2 kaps
Śniadanie ok 5.20
3 kromki chleba razowego z chuda wedlina,1 kaps Glucosaminy

2 Śniadanie ok 10
Ok 50g ryżu brązowego lub makaronu pełne ziarno,warzywa,pierś z kurczaka ok 200g,kaps Glucosaminy

Obiad ok 14
Ok 50g ryżu brązowego lub makaronu pełne ziarno,warzywa,pierś z kurczaka ok 200g lub udko,kaps Glucosaminy

Ok 15 biore termogenika Stocker 2 (1 kapsułka)

O 16 trening (przed treningiem kilka min biore 3 kaps Bcaa a po treningu 2 kaps HMB)

O 18 kostka sera białego chudego ok 250g z orzechami lub oliwa

Przed snem ok 22 Izolat białka serwatkowego 30g,2 kaps HMB


Treningi:

Poniedziałek - KLATKA , TRICEPS
Wtorek - PLECY , BICEPS
Środa - BARKI , TRICEPS
Czwartek - NOGI , BICEPS
Piatek - KLATKA , BRZUCH
Sobota - PLECY , BRZUCH

Wszystkie cwiczenia wykonuje malym ciezarem po ok 15-18 powtorzen.Wyjatkiem jest Klatka i Plecy.Ale przy takim planie treningowym i odzywianiu efekt powinien byc wiekszy jak zgubienie tylko 1 kg w 2 tyg. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1112
Przejdź do działu odchudzanie;)

"Teraz niby robi te studia większość, i tak będą układali pudła w Tesco.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kalorie in plus

Następny temat

omega 3 itd...

Wiecej