SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poszerzyć biodra?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j.w znacie jakeiś dobre cwiczenia na poszerzenie bioder (zwiększenie obwodu)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
szczegolnie tego typu i w kontekście tej tematyki[jaka powinna obowiązywac w dziale]

temat wg. mnie do zamknięcia; chocby z racji bezowocnych- choć często zabawnych, ale jałowych- polemik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 647
po co ci to?? na co komu wielka dupa????

Trenuj ponad ból...śmierć będzie Twoim jedynym ukojeniem !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo spodnie mi leca, a w****ia mnie noszenie paska:D talie mam nie najgorzej wcieta wiec szerokie biodra by mi pasowały tak z +3cm w obwodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Mc na prostych nogac ci wypakuje prostowniki dwuglowe i dupe ;]
A jeszcze masz odwodzenie nogi od tu~łowia z linka z wyciagu na poszerzenie sie na boki ;p
a co do spodni, to moze kup mniejsze;d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
mc poszerza w pasie ale to nie kwestia miesięcy tylko długich lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5857
Kup se pasek, słyszałem że to dobra metoda...

Rób mc on Ci poszerzy biodra, ale tak jak wyżej to w przeciągu kilku lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do spodni to ledwo wchodze w 34/34 a lecą ze mnie 36/34 tak źle a tak nie dobrze. A że mam rosnąć to wole 36/34. Co do mc to akurat wiem i przysiady, dupa sie fajna robi ale coś na boki słabo idzie, co do linki to jak bede na pro siłce to sobie oblookam. Dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zmien krawca- może nie potrafi wziąc miary i źle szyje

a tak na powaznie to poczytaj temat ktory zalozyłeś a poznasz, że -jesli nie sam w sobie- to ujęcie problemu jakie przedstawileś jest groteskowe

ponadto obowązuje jakiś- patrz na pierwszej stronie w postach podwieszonych- regulamin.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-06-11 19:38:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
bo spodnie mi leca, a w****ia mnie noszenie paska:D-ja*******e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Siema, znacie może jakiś sposób żeby wydłużyć ręce? Bo mam dziurawe kieszenie w spodniach i wypada mi telefon a w****ia mnie schylanie się


A na poważnie, to tyle osób się głowi jak tu zrobić żeby biodra nie były szerokie albo żeby chociaż nie wyglądały na szerokie a Ty chcesz poszerzać?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o gustach sie nie dyskutuje panowie :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW do oceny :P

Następny temat

Trening siłowy split , ocena

WHEY premium