SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IGM Glory Time! DT / podsumowanie str.28

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
trzeba też brać pod uwagę to, że fotki nigdy nie oddadzą tego jak się naprawdę wygląda. a na żywo z Igora dobry dzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Dzięki za komentarze Tak na prawdę dopiero po redukcji będzie można ocenić ile tego mięsa przybyło. Stosunkowo dużo mam cm w pasie dlatego na redukcji mam nadzieję, że sporo z niego poleci co da o wiele lepszy efekt wizualny jeśli chodzi o proporcje plecy-pas-nogi. Tak samo z otłuszczeniem- wydaje się, że go dużo nie ma ale około 15kg jego jest więc będzie co zrzucać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkie szczegóły i szczególiki zostały już wypisane powyżej, więc pozwolę sobie tylko pogratulować ewidentnego progresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Bardzo dobry progres na przestrzeni czasu, idź tą drogą bo Ci służy. Temat Ci już zmieniłem

Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2013-04-16 18:47:00

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Ładny progress IMO barki i nogi najlepiej wypadają, na plecach tez poprawe widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
W te parę miesięcy pracy z Wojtkiem zrobiłeś taki progres ,jak wcześniej na przestrzeni paru lat. Jestem ciekawy jak będzie to się prezentować po redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Właśnie zrobiłem taki progres jakiego nie udało mi się zrobić przez ponad 5 lat Wojtek bardzo mi pomógł.

Z nóg chyba jestem najbardziej zadowolony. Tym bardziej, że rok temu nie można było mówić o tym, że miałem w ogóle nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Chodziło mi o to ze wcześniej przez parę lat robiłeś "parę kilo" a z pomocą Wojtka skróciłeś ten czas do paru miesięcy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszam do zaglądania :)!

Następny temat

Dzienniki treningowe Iron Horse - bannery

WHEY premium