SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do wszystkich młodych i nietylko!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1951
Znalazłem ten artykół w necie i pomyslałem ze moze czesc młodych ludzi pomysli zanim zacznie brac w młodym wieku !!
Umiesciłem to tutaj bo stwierdziłem ze to dobre miejsce na takiego posta


Mam 17 lat. Przejdę od razu do rzeczy. Ćwiczyłem na siłowni, po 2 miesiącach zaczołem brać odżywki, ale one nic niepomagały. Postanowiłem sięgnąć po sterydy anaboliczne. Zacząłem od Metanabolu. Efekt po kuracji był zaskakujacy 7 kg więcej warzyłem, ale to i tak mało przy moim wzroście 193cm, więc postanowiłem wziąć coś jeszcze. Kupiłem Testosteron i Deca-Durabolin 10. Po kuracji ważyłem 79 kg. Bardzo mi sie podobała moja waga i odstawiłem koksy na jakieś 2 miesiące. Ale po jakimś czasie postanowiłem wziąść jeszcze troszke, ale tym razem troche silniejsze. Kuracja skończyła sie 3 miesiące temu. 2 miesiące temu biegając na wf poczułem ból w okolicach serca po 2 dniach w okolicy brzucha. Poszedłem do lekarza. Wyniki bdań były fatalne, wątroba jest powiększona 4 razy i co najgorsze powiększone jest też serce. Lekarz chciał mnie zostawic w szpitalu ale ja powiedziałem ze niemoge tam iść bo moja matka niewie nic i musze jej powiedzieć. Więc powiedzialem że sie tego samego dnia zgłosze do niego z mamą, ale boje sie jej powiedziec ze to brałem. Minęło już prawie 2 miesiące jak sie niezgłosiłem do lekarza. Bóle są coraz większe i silniejsze. Co ja mam robic? Czy to już mój koniec? Zaczołem brac ja miałem 16 lat. Waże teraz 99 kg. Myślałem że jak troche wezme to bede fajnie wygladał i nic mi niebedzie, ale troche przesałdziłem, tyle co ja to biora kulturyści a nie ja 16 letni chłopiec...

Piszcie co sadzicie
Pozdrawiam

Niech siła i masa beda z wami :]!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
"inko max jak mozesz daj mi jakis kontakt do siebie chcialem pogadac"

Bizon nie wiem po co ale jak chcesz to napisz mi lista na [email protected]
bo na gg rzadko siedzę

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
czacza nie dawaj jakiejs sciemy na forum.
4 razy powiekszona watroba....to by mu chyba dupa wychodzila

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1951
To nie jest sciema znalazłem to w internecie
To co było napisane to wkleiłem i nic nie zmieniałem
Pozdrawiam
Tez mi sie zlekka nie ce wierzyc no ale co tam Jako ciekawostke wrzuciłem
Pozdrawiam

Niech siła i masa beda z wami :]!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Tekst jak najbardziej na miejscu. Pewnie większość osób odpuści odpuści go sobie bo nie chcą spojrzeć prawdzie w oczy i przyznac się do tego że ryzykują zdrowiem, szczególnie młodzi ludzie przed 20 rokiem życia którym się wydaje, że są nieśmiertelni i nic nie jest wstanie ich zniszczyć.Właśnie tak to się zaczyna większość mówi: "tylko jeden cykl" a potem wiadomo co dalej. Stery zmieniają ludzi i raczej nie na lepsze.
Młodzi: myślcie.
Pozdro

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Kiedy byłem na fazie na tych swoich cacy dawkach - koledzy się ode mnie mało co nie odwrócili - agresja na maxa - rozwalanie ścian (kartonowo-gipsowych) na uczelni i w akademiku... oraz wiele innych. Tak naprawdę nie mam nic przeciwko SAA - pod warunkiem, że są używane pod okiem wykwalifikowanego trenera, lekarzy... którzy NAPRAWDĘ znają się na rzeczy.

Był też kiedyś taki art. w MuscleMag w polskojęzycznej wersji - kolo Polak oczywiście pisał, że był 8 miesięcy non toper na fazie. Zjadł 1000metki, 50 Deci, 35 Omy, do tego mnóstwo testy i innych - skończył w szpitalu - z brakiem chęci do życia - bliski samobójstwa. Wszystko non toper bez przerw przez 8 miechów.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
ja tez znalazlem podobny artykul: czesc mam 17 lat po 2 miesiacach chodzenia na silownie zaczolem zrec koksy i jade tak do teraz i za***iscie sie czuje mam 48 w bic. na klate 199099090 i jest naprawde spoko wszystkie wyniki wyszly mi za***iscie dobre lekarze mi mowie tylko tak dalej chlopak hahaha

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
A wiesz trochę w to nie wierzę chyba ,że ten koleś zjadl wiadro mety itp.
4x wątroba i serce no nie złe
A to wzioleś z innego forum prawda??? Jam mam 18lat za propinata 5% sie nie dlugo złapię(20ml)

Zmieniony przez - Inko_Max w dniu 2004-05-04 11:40:02

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
inko max jak mozesz daj mi jakis kontakt do siebie chcialem pogadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
"Zjadł 1000metki, 50 Deci, 35 Omy, do tego mnóstwo testy i innych."
Ciekawi mnie tylko co temu panu zostało z wątroby i innych narządów.Ciekawi mnie też jak musiał zachowywać się na codzień.Ciekawi mnie też ile towaru poszło na marne bo to jest przecież jasne że organizm takiej ilości koksu nie wykorzysta.
Widać że dla niktórych ważne są tylko mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1951
Sa rózne po***y i podobni do po***ów :]
Tylko ciekawe co ze zdrowiem potem itp
Pozdrawiam

Niech siła i masa beda z wami :]!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12420
JA Kto sie mówi CO CIĘ NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!!!

koks20, a w zasadzie 21

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sie stanie jesli nie poda sie odbloku?

Następny temat

co mam wziasc zeby uroslo jak najwiecej bez wzgledu na koszty

WHEY premium