SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron + deca jak brac ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
Chciałbym sie dowiedziec jak brac dece z testosteronem jest to moj 2 taki konkretniejszy cykl. moja waga to 79 kg przy 179 cm. Chciałbym sie dowiedziec jak dawkowac obie rzeczy i w jakie dni.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 79

Wzrost: 179

Obwód klatki: --

Obwód ramienia: 38-39

Obwód talii: --

Obwód uda: --

Obwód łydki: --

Staż na siłowni: --

Ilość spożywanego białka: --

Ilość spożywanych węglowodanów: --

Ilość spożywanych tłuszczów: --

Opis przebytych cykli sterydowych: Prohormony, metanabol

Trening: 3,4 razy w tygodniu

Cel cyklu: siła, masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: --

Poziom BF%: --

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): chudnięcia

Stan zdrowia: zdrowy

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: --

Wyciskanie leżąc (MAX): 100

Martwy ciąg (MAX): 160

Przysiad (MAX): 160

Go hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"Nandrolone
Zastosowanie praktyczne – wskazówki i podsumowanie:

1. Dawka tygodniowa, mężczyźni – początkujący 200-300 mg / tygodniowo, średniozaawansowani 300-500 mg, zaawansowani > 500 mg tygodniowo. Kobiety: 50-100 mg tygodniowo.
2. Długie estry nandrolonu idealnie nadają się do 6-12 miesięcznych cykli (razem z długimi estrami testosteronu).
3. Ze względu na silną supresję endogennego testosteronu i bardzo mocne blokowanie osi HPTA – w trakcie cyklu na nandrolonie należy podawać co najmniej 250 mg testosteronu (np. enanthate) tygodniowo.
4. Najlepsze, ze względów farmakokinetycznych, miejsce iniekcji to pośladki (najwyższa biodostępność).
5. Najlepsze właściwości posiadają produkty o większym stężeniu substancji aktywnej.
6. Przy stosowaniu „deki” możliwe są typowe skutki uboczne – w tym ginekomastia progesteronowa, retencja wody, zwiększony przyrost tkanki tłuszczowej (większe dawki nandrolonu).
7. Przy braku odpowiedniej ilości testosteronu typowy objaw to „deca dick” – niemożność uzyskania pełnej erekcji (supresja do 70% endogennego testosteronu, przy dawce 300 mg tygodniowo! Nawet znikoma dawka 100 mg bardzo silnie i długo „blokuje”).
8. Po cyklu należy uwzględnić BARDZO długi okres cyrkulacji substancji aktywnej – długie estry (co najmniej 30 dni); jest uzależniony od dawki, najlepiej zejść z nandrolonu na 20-30 dni – a pozostawić testosteron – początkowo enanthate, następnie propionate (tapering).
9. Po cyklu konieczne jest bardzo dokładnie przeprowadzone PCT, z uwzględnieniem silnego zablokowania osi HPTA."

Więcej -> doping.pl

"Typowe środki stosowane razem z testosteronem

- nandrolone (300-800 mg nandrolonu + 300-800 mg testosteronu tygodniowo),
- metanabol (20-40 mg metanabolu dziennie),
- oxandrolone (20-50 mg oxandrolonu dziennie),
- trenbolone (200-300 mg trenbolonu tygodniowo),
- boldenone (300-800 mg boldenonu tygodniowo),
- winstrol (30-50 mg co drugi dzień).
Uwaga: dawkowanie jest kwestią indywidualną, wiele zależy od pochodzenia środków. Te z czarnego rynku mogą mieć znacznie zaniżone stężenia substancji aktywnej."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Tak jak patrze to zamieniłbym to na dwa worki mutant massa i zwykla kreatyne mono 500g i myślę, że wyda lepiej
Mutant 3 x 150g/ed + 2 x 5g mono/ed

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
j/w + ankieta z dupy....
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
Słuchajcie ja nie pytam czym mam to zastąpic tylko jak brac. Jezeli ktos sie zna niech napisze bo wujka dobrej rady nie potrzebuje ktory napisze mi nie baw sie w koksy bo za mlody jestes. Jak ktos był na takim cyklu niech pisze co i jak. Z góry dzięki
1

Go hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
[https://www.sfd.pl/Pierwszy_cykl_na_dece_kolegi-t536556.html]
duzo tego uzyj wyszukiwarki. pozdro

Zmieniony przez - Giniasss w dniu 2009-11-01 19:16:12

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
W takim razie mój cykl mógłby wyglądac tak :

1-10 Decadurabolin 250mg/e7d / raz w tygodniu (w 5 i 6 zwiekszenie do 500 mg ) od 7 spowrotem zejscie do 250 i tak do 10.
1-9 Testosteron Enanthate 200mg/e5d / raz w tygodiu - razem z deca
10-12 Prop 150 mg / 2 razy w tygodniu.

No i oczywiscie odblok. W którym wiem co i jak. Interesuje mnie tylko czy cykl jest dobrze ułozony.

Go hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
prop 2 razy trochę za rzadko, deka będzie działać dłużej niż prop w takim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
Prop będe brał włącznie z 10 tygodniem cyklu. czyli 3 tygodnie na propie po 2 strzały tygodniowo.

Go hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
no,ale tylko do 12 tygodnia, a deka będzie działać ze 3 tygodnie po skończeniu, powinieneś tak ułożyć cykl, żeby kończyć testem a nie deką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2849
masz na zdrowie
deka 1-10 200 c7d
enan 1-5 200 c5d
enan 6-10 200 c4d
prop 11-13/14 100 c2d
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
witam wszystkich
mam pytanie. czy na pierwszy cylk deca+sustanon+oxydrol to nie za duzo? mam 28 lat.trenuję ok 8lat.moja waga to 90kg, "łapa"46cm, klata 123cm itd przy wzroście 176cm. dzieki za odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol + Omnadren

Następny temat

meta +om

WHEY premium