SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego ćwiczę?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718
"miałem inny powód dośc mocny w moim życiu aczkolwiek bardzo trywialny musiałem się jakoś ogarnąc po rozstaniu z dupą spory cios dla mnie to był...młody i głupi byłem hehe...ale nie teraz w sumie nie żałuje a raczej bardzo się ciesze, że zacząłem ćwiczyć." WITAJ W KLUBIE :D Też u mnie to po części zdecydowało ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Ja cwicze,zeby miec jedrne cialko i troszeczke miesni.Tyci tyci
I zeby mi sie brzuch nie trzasl,jak biegne po plazy do jakiegos umiesnionego ratownika hyhy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
zdjecie poka.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Wszystko w swoim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Ale to na gorze moze sie trzasc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
cwicze zeby troszke przytyc heh;) pozdrowka;)

[][][]----kocham----[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1995
Dzięki za artykuł...trochę mi wpłynął na psychikę.ja "staram się" ćwiczyć żeby lepiej wyglądać i budzić respekt (60kg przy 180 cm wzrostu budzi co najwyżej śmiech) ale też dlatego że ciężki wysiłek kształtuje charakter (i ciało oczywiście ;D)a więc...jutro znów na siłownię;) pozdrawiam wszystkich

"nie mów mi że mam czegoś nie robić bo tym bardziej to zrobię "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1578
siłownia to dla mnie cos w rodzaju wyzwania,sprawdzenia samego siebie ,sprawdzenia granic mozliwosci. Cieżka praca daje efekty . Sprawia mi to ogromna przyjemnosc gdy patrze w lustro.Wysilek który w to włożyłem był tego wart. Wkońcu ludzie zaczeli czuc respect i o to chodzi. Wkoncu moge sie pokazac na plaży . :)

Zginąć w walce to żyć wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10233
ej songo dlaczego ukradles moj avatar ?

Dziś staraj się być lepszy
niż byłeś wczoraj !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PoMoC :)

Następny temat

Podciąganie na drążku w wąskim uchwycie

WHEY premium