SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta na mase 82kg do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 544

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1224
Dieta w załączniku. Czekam na poprawki i dziękuje z góry za pomoc

Bambo :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2090
popraw zrzut bo nic nie widac ;_;
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1224
Z jakiej przeglądarki korzystasz? Mi na google chrome dobrze otwiera. Wszystko widać.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 21 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2946
290g białka to jakieś 90g za dużo. Dorzuć warzywa, bo widzę, że ich brakuje. Reszta według mnie dobrze. Rozumiem, że budowa ekto?

@ Ja też widzę zrzut w miare normalnie :P

Zmieniony przez - Maly12431 w dniu 2013-10-28 22:10:45
napisał(a)
Początkujący
To co myślisz żeby wyrzucić białko i dorzucić jeszcze więcej węgli? Moje zapotrzebowanie to 3900kcal. Tak ekto

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 21 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2946
Tak sądzę. Aa i zapomniałem dodać, że mógłbyś coś wykombinować z tym tuńczykiem, bo nie powinno się jeść więcej niż 3 razy w tygodniu tuńczyka z puszki, bo zawiera spore ilości metali ciężkich, które przy normalnym spożywaniu (czyt 2-3 razy w tygodniu) nie robią nic złego, ale przy codziennym spożywaniu mogą źle działać na organizm. :)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
napisał(a)
Początkujący
A co do białka to licz 2,5g/kg masy ciała. Nadmiar białka jest niekorzystny z tego względu, że niepotrzebnie obciążasz nerki. Jak chcesz bliżej o tym poczytać to łap: http://www.sfd.pl/NADMIAR_BIAŁKA_NISZCZY_NERKI__POTRAKTUJ_TO_POWAZNIE-t346716.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ketoza - ładowanie

Następny temat

Białko, węgle, czy kalorie?

Interwały po treningu siłowym: co, jak i dlaczego? Powrót Papaja! Top 10 męskich sylwetek Jakie żelki po treningu? Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki Zioła na poprawę libido Trening funkcjonalny Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina