SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla niejadka do oceny :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Siemanko, dodaje diętę do oceny, dodam że można mówić o mnie " Francuski piesek " . Nie jadam wszystkiego .
Tutaj macie przykład mojego dnia, czy coś w tym stylu nadałoby się do budowania masy mięsniowej? Dołożyć do tego jakieś odżywki ?
Napewno jest za mało WW , powiedźcie jak można to uzupełnic nie jadając ryb, kasz , ryżów itd. Niestety nie może mi to przejść przez gardło .
Pozdrawiam i z góry dzięki :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
No to długa droga przed tobą, jednak żeby dążyć do takiej sylwetki należało by nie jeść jak "francuski piesek" (swoją drogą one takiego gówna nie tykają) a raczej zdrowo. Odwiedź dział Kuchnia jest tam wiele przepisów jak ryby, kasze, makarony, ryże itp przyrządzić smacznie i zdrowo.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
wstaw ankiete wg
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html

od razu masło roślinne czyli margarynę zamień na prawdziwe np. extra
wywal masło orzechowwe sante


Zmieniony przez - popuri w dniu 2014-09-21 12:20:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Wg. mnie powinieneś dać jakieś węgle w posiłku potreningowym, mimo tego, że jest to twój ostatni posiłek.
"Pamiętajmy jednak, że białko jest składnikiem, do którego syntezy potrzeba dość dużych pokładów energii, w związku z tym warto dołączyć do niego węglowodany, które spowodują wyrzut insuliny umożliwiając w ten sposób lepszy transport aminokwasów oraz glukozy do komórek mięśniowych. Węglowodany w tym posiłku będą niezbędne jako źródło paliwa dla komórki oraz odbudowy glikogenu mięśniowego i wątrobowego"
Tu masz cytat z arta z forum SFD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Ok panowie. Powiedzcie mi tylko czy mniej więcej może coś takiego być? A co z niedzielnym rosołkiem i smażonym schabowym , odpadają ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Niedzielny rosołek i schabowe możesz sobie wliczyć w dietkę przecież. Ocenić ile jest tego makaronu w porcji i ile mięsa, parę kalorii w tą czy w tą nie zrobi ci strasznej krzywdy, przecież nie przygotowujesz się na żadne zawody. :) Tyle, że ta panierka z bułki tartej ma to do siebie, że siąka w nią tłuszcz, jeżeli znów dobrze pamiętam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Wiek : 17
Waga : 72
Wzrost : 175
Staż treningowy: 3 miesiące
Obwód pasa : 90
Obwód klaty: 91
Obwód uda: 45
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): WF 4h/5dni
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : Brak
Stan zdrowia: Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: ???
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: -
Wrażliwość na stymulanty: -
Możliwosci finansowe: Są, ale nie zbyt wysokie
Cel/problem/opis:
Zdjęcia dam w pierwszym poscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Fotki mojej postury .




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
A ten człowiek jest moją motywacją, też chciałbym mieć taką posturę . :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1, musli activita zamień na płatki owsiane
2. sałatka z KFC wiadomo, że odpada ( szkodliwe tłuszcze )
3. Za dużo tłsuzczych nasyconych, nie rób już jajecznicy na maśle, ani nie dawaj
wrzuć za to :
Źródła tłuszczy: tłuste ryby, olej lniany, oliwa z oliwek, orzechy, olej rzepakowy

Zmieniony przez - popuri w dniu 2014-09-21 20:21:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Czyli 6 posiłek już odpada tak? Jakas alternatywa do ryb ? Chyba ze paluszki rybne .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta redukcyjna - spalanie miesni

Następny temat

ww,nie podbijanie insuliny,lipoza itd

WHEY premium