SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla grubaska 100kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
Witam
Zaczyna ćwiczenia na rowerze treningowym w domu 6 dni w tygodniu po 1godz.I chciałbym dobrać dla siebie jakąś dietę bo ważę 100kg i mam wzrost 178cm.A nigdy nie stosowałem żadnej diety.Jedynie co mogę o diecie na pisać to nie jem pizzy,fast food.Jem za to dużo jogurtów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
Dzięki wielkie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 291
Bez diety nie schudniesz. Ćwiczenia tylko pomagają zwiększyć zapotrzebowanie kaloryczne a co za tym idzie mozna więcej zjeść. A oto kilka rad. Musisz obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne i dostarczac mniej kalorii niz potrzebujesz. jeśli dziennie ubywa ci 500kcal to schudniecie z 1kg zajmnie ci 2tygodnie. 1kg tłuszczu to mniej więcej 7000kcal. Zdrowo jest tracić 1kg na 1tydzień. więcej to komplikacje zdrowotne. Musisz pić dużo wody. posiłek spożywać 20 minut. Największe musi być śniadanie. posiłki co 4 godziny. musisz starać się jeść dużo białka czyli przetwory mleczne, mięso, ryby, jajka. nie jeść za dużo węglowodanów. najlepiej jak jest 33%tłuszczy/ 33%białka/ 33%węglowodanów. Tyje się od węglowodanów a nie od tłuszczy jak to się sądzi. Dlatego unikaj spożywania prostych węglowodanów. Staraj się jeść na śniadanie płatki/ziemniaki/kasze/ryż/chleb razowy. Unikaj białego pieczywa. Pomóc ci może picie zielonej herbaty. Z tych informacji sam możesz zacząć sobie układać diete. a więc np.
śniadanie kasza z mięsem/płatki z mlekiem do tego zielona badz zwykla herbata
a dalej to mozesz jesc kanapki chleba razowego np. z plastrem sera/plastrem szynki
grunt abys ukladal diete ponizej zapotrzebowania. Ściągnij jakiś programik do obliczania sładu posiłków. np. dietetyk.

śniadanie

COOL-ECKA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
Dzięki o takie odpowiedzi mi chodziło.Czyli to że lubię zjeść 1 duży jogurt dziennie to dobrze chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 291
no jasne że dobrze;) grunt abys zrezygnował ze słodyczy. jedynie po treningu możesz zjeść troszke słodkiego aby szybko odbudować zapasy glikogenu w mięśniach. np. batona;)

COOL-ECKA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8122
nie wiem czy dobrze z tym jogurtem raczej nie . A po treningu to owoc np. jabłko a nie baton LOL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Zastosuj sie do rad Akneraj. Na początek zastosuj 10 wskazówek i powoli ogarnij tematy diety redukcyjnej oraz treningu.


Coolecka - nie radz ludziom jedzenia batonów po treningu

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 291
No ale napisałem troszeczke. no jakas przyjemnosc moga miec i to właśnie tutaj po treningu. najwyzej 2 herbatniki;) może baton to za dużo;D hih ale i tak wszystko zależy od tego jakie masz zapotrzebowanie i jaki ruch. ja na redukcji mam tyle ruchu że moge sobie pozwolić na ponad 3000kcal i jestem ponad 1000 na minus.

COOL-ECKA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Coolecka, może lepiej jak sie nie bedziesz wypowiadał ;)

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
Może jeszcze coś podpowiecie??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

8 tygodni żeby zrzucić brzuch i zmienić tryb życia....

Następny temat

Schudnąć bez diety?

WHEY premium