SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla ektomorfika- 60 kg wagi 176 cm wzrostu [prosze o wskazowki]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
Witam! Mialem 4ro miesieczna przerwe od silowni spowodowana ciezka choroba. Wczesniej, ciezko pracowalem i w szczycie formy bez specjalnej diety(zaznaczam, ze jadlem bardzo duzo) wazylem 66 kg. Teraz, po przerwie, waze niespelna 60 kg, jestem slaby, ale zaczynam wszystko od nowa. Jednak, tym razem chce wszystko dopracowac i wziasc sie za siebie na powaznie. Oto dieta, ktora sobie rozpisalem( nie podaje wartosci poszczegolnych skladnikow, chodzi mi glownie o rodzaj posilkow):

1. Płatki owsiane na mleku+ co do tego, byleby nie jajka bo nie moge ich jesc
2. Chleb pelnoziarnisty + serek wiejski
3. Ryz brazowy + kurczak + warzywa
4. Makaron z chudym twarog, orzechami i rodzynkami
5. Chleb pelnoziarnisty + kurczak/wolowina???/wieprzowina???
Trening
7. chleb pelnoziarnisty + chudy twarog + owoce
8. Tunczyk + Chleb pelnoziarnisty

Prosze o jakies wskazowki dotyczace posilkow. Mam jeszcze pytanie. Czytalem cos o pasteryzowanym bialku czy cos takiego, gdzie mozna to kupic?

" What you do in life, echoes in eternity. "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
1. dodaj pełnowartościowe białko, źródło zdrowych tłuszczy, ew owoc
2.serek wiejski w miarę możliwości zamień na szybciej przyswajane, pełnowartościowe białko... np. mięso/ryba, chleb zamień na inne źródło ww złożonych o niskim IG, chyba, że chleb ze sprawdzonego miejsca
3.dodaj zdrowe tłuszcze
4.w miarę możliwości twaróg zamień na szybciej przyswajane, pełnowartościowe białko... np. mięso/ryba, wywal rodzynki (możesz je dać do śniadania lub po treningu), dodaj zdrowych tłuszczy
5. odnośnie chleba pisałem wyżej. Jeżeli chodzi o mięsa to wybieraj te chude.
7. z chlebem jw. twaróg jw.
8 tuńczyk max 2x na tydzień, chleb jw
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Programik dla trenujących - Cykl 1.0 (mojego autorstwa)

Następny temat

Ćwicze Jak Mam SIę Odżywiać

WHEY premium