SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2226
Witam poprawilem diete i chcialbym dojsc do 4000 - 4500 kcal dziennie( bez wstawania specjalnie np o 7 rano zeby zjesc bo aktualnie mam duzo wolnego czasu i nie musze wstawac wczesnie) tylko nie wiem co moglbym dolaczyc i o jakich porach dnia. Czy mozecie mi powiedziec co ile mozna jesc aby posilek byl przyswajany? Czy jak np po godzinie jednego posilku zjem banana lub orzeczhy to mi to pojdzie na mase czy trzba odczekac troche dluzej? Zalaczam 2 zdjecia: jedno to dieta a drugie to wyliczenie zapotrzebowania aby tyc 2 kg tygodniowo, tyle ze mi wyszlo za duzo bialka i nie jestem pewien czy to wylicznie jet zgodne.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82740 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699794
Wypełnij ankietę działu ,bo brakuje informacji o Tobie.
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2226
flex1976
Wypełnij ankietę działu ,bo brakuje informacji o Tobie.
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
/


Witam juz wypelnilem, a co do treningu i sily to aktualnie trenuje z 2 tygodnie w domu hantlami co drugi dzien. Za mniej wiecej tydzien ide na silownie i po miesiacu zamierzam zapisac sie rowniez na sztuki walki. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Ocena diety redukcyjnej

WHEY premium