SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Można Łamac scheamty

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 596


A wiec chodzi o to czy trenowanie róznymi sposobami rózne partie ciała nie kolidowało by zle na siebie !Klataka/Nogi-Masa- Biceps Triceps-rzezba-
Barki/Plecy -siła- Czy w tatki sposób mozna zmniejszyc swoje niedoskonałoci????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Cokolwiek robisz rób to tak jak by to miała byc ostatnia czynnosc w twoim życiu!

Cokolwiek robisz rób to tak jak by to miała byc ostatnia czynnosc w twoim życiu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Na początek polecam każdemu lekturę Atlasu Ćwiczeń-http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Bez podstawowej wiedzy o technice wykonywania ćwiczeń oraz układaniu treningu-NIKT nie zajedzie daleko w tym sporcie.

JAK UŁOŻYĆ WŁASNY PROGRAM TRENINGOWY:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=107470


ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 596
dzieki Michail za lekture wiedzy nigdy za dużo no ale cóz jeszcze raz !!
Chodzi mi o dysproporcje które wynikły ze złego przebiegu treningu i nabytych słabosci !!Jak wiemy jezeli ktos cos próbuje osiagnac powiedzmy przyrost masy to kazda partie temu podpazadkowuje i robi trening pod tym kontem !!ale jeżeli ja mam wystarczajacy biceps w przeciwienstwie do klatki czy grzbietu które mam mniej rozwiniete moge stoswac że tak powiem trening "przeminny" (czyli miesnie ramion "rzezba" klatka "masa" plecy "siła" ogólnie proporcje których brakuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Może ktos prowdzi/prowadził takiego rodzaju praktyke i czy ma ona sprawdzic sie??!!

z góry dzieki za odpowiedzi!!

Cokolwiek robisz rób to tak jak by to miała byc ostatnia czynnosc w twoim życiu!

Cokolwiek robisz rób to tak jak by to miała byc ostatnia czynnosc w twoim życiu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12079
Z treningiem na masę i rzeźbę związane są inne diety i inne ilości aerobów. Nie da się więc porządnie „zrobić” masy na jedne grupy mięśni, a rzeźby na inne. Coś albo wszystko wyjdzie byle jak.
Trzeba wybrać aktualny priorytet i tak ćwiczyć. Najlepszą metodą jest ćwiczenie w cyklach. Co 4- 8 tygodni zmieniasz cykl i może to być cykl: masy, siły, gęstości lub rzeźby. Pomiędzy cyklami 1-4 tygodnie tzw. cyklu regeneracyjnego.
Dysproporcjami na razie się nie przejmuj. Ćwicz wszystko równo. Korzystaj ze sprawdzonych odpowiednich dla twojego stażu zestawów ćwiczeń. Ważmy jest dokładny, symetryczny ruch i technika, a z czasem się wyrówna. Korzystaj z lustra lub pomocy innych (oczywiście chodzi o uwagi na temat twojej techniki, a nie o wykonywanie ćwiczeń za Ciebie).
No i bądź cierpliwy.

Pozdrawiam Stary Grizzly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12079
Rasheeed
Założyłem, że twój staż treningowy nie jest zbyt duży.
Pozdrawiam Stary Grizzly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 596
Sobkr to zależy co rozumiesz przez pojecie 'staż'
Na siłownie chodze mniej wiecej 3 lata z rózna wiedza ,rózną technika,róznymi srodakmi,rózna ambicją która wzieła góra gdzies 1.5 roku temu i mozna powiedziec ze własnie tyle cwicze juz na poważnie ,szkoda tylko ze nie mozna tego powiedziec o pierwszej czesci przygody z siłownia .

Co do cyklów to jestem po masie i własnie koncze siłe ..! przychodzi czas na rzezbe !!no ale cóz siłą rzeczy przy dysprporcjach cwiczac jednostajnym cyklem przy równyorzednym zaangażowaniu wszystki partti to jesli wejdzie mi cos w plecy to równiedobrze biceps też sie powiekszy i tak zostaną widoczne dysproporcje .Narazie niedługo zaczne robic rzebe a potem może spróbuje jak to wczeniej okresliłem trening "przeminny" może nie bedzie aż takich efektów jak przy cyklu robionym pod jednym katem ale spóbuej !!Przcież nie ma universalnych cyklów które daja efekty, każdy musi układac trening pod swoje możliwosci i cele !I taki mam zdanie na dzien dzisiejszy
Wkoncu kto nie próbuje ten nie ma !!

Cokolwiek robisz rób to tak jak by to miała byc ostatnia czynnosc w twoim życiu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12079
Rasheeed
Nie masz wypełnionego profilu i twoje pytania mnie zmyliły. Po trzech latach ćwiczeń powinieneś już wiedzieć jak twoje mięśnie reagują na różne typy treningu, diety i regeneracji, a jeżeli nie to będziesz wiedział jak spróbujesz.
Pozdrawiam Stary Grizzly
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

ANDRZEJ BRZEZIŃSKI - PO 40-TCE FACET WIE

WHEY premium