SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czworogłowe ud

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 618
Witam
Mam pytanie odnoście mięśni czworogłowych ud, otóż w moim przypadku są one niezwykle podatne na wzrost. Dosłownie kilka przysiadów i uda rosną w oczach, co nie jest do końca dobre ponieważ są nie proporcjonalne do reszty ciała, a po drugie spodnie robią się ciasne w udach. Mógłbym oczywiście nie ćwiczyć ud, ale po pierwsze zależy mi na ich rzeźbie, a po drugie jestem na diecie CKD i muszę je ćwiczyć aby wyczerpać glikogen.
I teraz moje pytanie, co proponujecie aby spełnić wszystkie powyższe warunki i bardziej rzeźbić uda niż je rozbudowywać?
Dodam , że wykonuję około 12 powtórzeń w serii i około 10 serii w tygodniu na czworogłowe.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
10 seri to dużo

zrób 7-8s i powinno być ok.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
trudno wyczuć mógłbyś tymczasowo zmniejszyć ilość wykonywanych powtórzeń w treningu nóg , jak dieta jest na ujemnym bilansie to nie powinno byc dodatkowych przyrostów w udach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
Nie powinno być czy nie będzie?

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 618
Z tym, że jest jeszcze druga strona medalu pewna ilość pracy jest nizbędna aby wyczerpać glikogen. Gdyż jest to dieta CKD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
pewności nie ma nigdy

czasme tak jest że jedna partia ma większy potencjał wzrostowy od innych , ja mam kumpla któremu tak rosną barki każdy by się cieszył ale barki ma wielkie ale ramiona nie chcą rosnąć i nie wygląda to fajnie zmniejszenie ilosci powt zdało egzamin

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
A dlaczegóż po prostu nie zmniejszyć stosowanych ciężarów, a nie liczby powtórzeń/serii?

Chyba, że zależy bardzo na sile w nogach-plecach ale w takim wypadku coś za coś.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
A dlaczegóż żeby podtrzymać mięśnie w dobrej formie, bez wzrostu masy, a 1 czy 2ćw w 2-3s na spilta 1x w tyg to mało.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srok1991/Masa

Następny temat

FBW do oceny, poprawy

WHEY premium