SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZWOROGŁOWE UD

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777591
Mam pytanie niestety nie moge robić przysiadów ze sztangą gdyż bardzo mnie bolą kolana (po kilku kontuzjach) Ale spokojnie moge robić wyprosty nóg w siadzie na maszynie .I tu pytanie czy moge wyprosty stosować zamiast przysiadów czy za wszelką cenę starać się włączyć przysiady do treningu . I jeszcze jedno chciałbym łydki trenować 2 razy w tyg tylko łydki bo uda wystarczy raz w tyg tylko kiedy je ćwiczyć drugi raz w poniedziałek z klatką i tricepsem czy piątek z plecami i bicepsem (w środe ćwicze nogi z barkami kapturami i przedramionami) pozdrawiam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Wydaje mi sie ze mozesz, nie bedzie to samo ale lepszy rydz niz nic, na suwnicy tez pracuja wszystkie glowy ale musisz uwazac na technike bo mimo ze maszyna latwo kontuzji doznac.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777591
ALe skoro juz ćwicze to chce cwiczyć wszystko nogi równiez niestety przysaidy odpadaja a co z treningiem łydek kiedy go moge dołożyć ?
pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
tak w zasadize to kontuzja->rehabilitacja->trening po rehabilitacji cie boli jeszcze?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777591
Wcześniej było karate po kilku feralnych sparingach kolana mnie bola nie moge nawet przysiadu zrobić ze sztangą bo przy przysiadzie mnie boli kolano ale bede powoli cwiczył zeby nie nadwyrezyć stawów i myśle ze bedzie ok tylko łydka ze słabo reaguje na trening to chce ja dołożyć drugi raz tylko nie wiem kiedy jeśli masz pomysł to poradź dzieki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Co Z Przysiadami bez sztangi ?? Może uda Ci się jakoś rozruszać Staw. Spróbuj bez obciążenia, jeżeli uważasz, że to za łatwe to wykonaj to po mocnej serii prostowania nóg na maszynie. Maszyna nie działa aż tak na nogi jak trening przysiadów. Według mnie jest idealna na dopracowanie szczegółów mięsni. Fakt, że lepiej robić coś niż nic. Spróbuj i zdaj relacje. Jak nie będzie dobrze to "pomyślimy" dalej wspólnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777591
przysiady próbowałem w róznych wersjach bez obciążenia z małym obciążeniem półprzysiady ale nie dam rady a chciałbm bo wiem ze nic tak nie wpływa na rozwój ud jak przysiady ale z braku laku trzeba zastąpić przysiady innym ćwiczeniem ale nie popuszcze treningu nóg trzeba wyglądać chudo (czyli ja) ale symetrycznie. Jeśli moge prosić to prosze o odpowiedz na pytanie kiedy dorzucić drugi trening łydek pozdro dzięki za pomoc

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze będzie popatrzeć na trening nie jak na to, z jakim partiami, ale co ile. Jeżeli chcesz łydki ćwiczyć 2 razy w tygodniu to zrób tak żeby odstęp pomiędzy ćwiczeniami wynosił 2-3 dni. Np: Poniedziałek - Czwartek
Jeżeli w poniedziałek ćwiczyłeś naprawdę ostro i w czwartek nie dasz rady, bo dalej bolą, odpuść i poćwiczy w Piątek z mniejszą intensywnością żeby się zregenerowały do Poniedziałku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777591
Super dzięki za rade łydki ćwicze az pieką i z regóły bolą na drugi dzień bo trudno je zmusić do wzrostu ale bede je ćwiczyl dwa razy w tygodniu bede ćwiczył w środe z udami tak lekko a tak na maksa skatuje je w piątek zeby sie zregenerowały pozdrawiam dzieki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

polaczmy a6w z abs?

Następny temat

plan do sprawdzenia

WHEY premium