SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupię maszynę na dwu i czworoglowe ud .

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1718

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
Tak jak w temacie potrzebuje do swojej siłowni taką maszynę, z tym że musi być 2w1 że względu na brak miejsca nie zmieszczą dwóch osobnych maszyn . Maszyna ze stosem , może być profesjonalna .Wiem że kiedyś taką u was była , a obecnie jak to wygląda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Możemy na zamówienie zrobić taką maszynę, ale wiesz że tak naprawdę oszczędzisz tylko "grubość" stosu a stracisz 1 stanowisko do ćwiczeń ? Nie lepiej "plcami" do siebie ustawić czwórki i dwójki ? Będziesz miał 2 stanowiska a gabarytowo będzie "znośnie" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
Wiem że lepiej mieć dwa stanowiska, ale nie zmieszcze tego, ćwicze sam, tylko dla siebie to mam , więc odpowiada mię 2w1 , jaki koszt takiej maszyny, i czy wyglądała by jak np.obecna na dwugłowe tylko przerobiona trochę, dzwoniłem ale nikt nie odbiera.


Zmieniony przez - Krzychu81 w dniu 2013-08-13 15:21:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Już rozmawialiśmy prawda ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
Tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
W takim razie czekam na decyzję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Też właśnie potrzebuję taką maszynę do swojej siłowni i szukałem, przeglądałem i postanowiłem ,że będę sam spawał taki sprzęt
Jednak trochę odwleka się to w czasie. Nawet już wszystko mam wymiarowane i z pomysłem rozwiązań regulacji oparć oraz wałka tak aby było można ćwiczyć czworogłowe i dwugłowe na jednej maszynie Czy się uda zobaczymy.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
Decyzja podjęta , wybrałem jednak dwie osobne maszyny, obie w siadzie , ale z nautilusa , używane , prawie jak nowe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
"prawie jak nowe", była taka reklama "prawie" i coś tam dalej :) Ale fajni że dałeś się przekonać do 2 maszyn, naprawdę będziesz z tego rozwiązania z czasem bardziej zadowolony. Bez względu czy ćwiczysz sam czy z kimś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
Wiem prawie :) ale naprawdę są w stanie perfekcyjnym :) "prawie" napisze tak wszystko jeszcze można zmienić , zaproponujcie dobra cenę za komplet i nienawidzę problemu :) czekam do soboty, bo w sobotę jestem umówiony na odbiór , pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Z tym że my nie zrobimy ceny jak za "prawie" nowe. Za to zrobimy na 100% perfekt z gwarancją :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia

Następny temat

KELTON ?

WHEY premium