SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cola zero/light

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
Witam!
To mój pierwszy post na forum mimo że czytam je "z ukrycia" od ok. dwóch lat. Jedna sprawa nie daje mi spokoju - zalecane picie coli zero na redukcji. Czy ktoś może mi opisać jej wplyw na efekty. Nie ukrywam, że chętnie wprowadze ją do swojego jalospisu. Tylko chcialbym wiedzieć po co ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
W publikacjach są opisane efekty jakie może wywołać metanol. Wiemy nie od dziś, że w dawce ok 25ml może zabić, a przynajmniej oślepic. Jednakże te dawki metanolu są nieporównywalnie większe do dawek ze spożycia aspartamu. Z natury nie przepadam za słodzonymi, gazowanymi napojami, dlatego nigdy się nie zagłębiałem w temat. Piję czasem, jak przyjdzie smak

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1567
To raczej nie jest zalecanie, po prostu w niczym nie przeszkadza.

efektem dodatkowym jest odrobinę zwiększone łaknienie - przynajmniej w moim wypadku.

Zmieniony przez - 5zymon w dniu 2011-07-01 15:40:59

http://www.endomondo.com/workouts/peYrk8FF5_E - day after day...after day...after ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
kto Ci to zalecał?
staraj się tego nie pić, pozawalaj sobie okazyjnie gdy Cie napadnie nagła chęć na soś słodkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2165
gaz pompuje miesnie, w 6-8 tyg jestes w stanie osiagnac sylwetke schwarzeneggera
tak poza tym dobra w smaku, chyba tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
W dziennikach treningowych Konia i ludzi pod jego opieką cola zero przewija się dość często. Wydaje mi się że jest tym coś więcej niż tylko smak i brak negatywnych efektów. Nigdzie nic nie ma jednak napisanego wprost - dlatego pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Cola zero ma taki wpływ na redukcje że nie wpływa na redukcje Oczywiście w rozsądnych ilościach i nie za często. Taki lek na monotonnie, cheat meal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2041
nie ma w tym nic więcej, po prostu pijemy ją po to, by pić coś 'dobrego', a nie tylko wodę niegazowaną :) nie przeszkadza, a smakuje :) sam nie mogłem pić coli light/zero bo była dla mnie obrzydliwa, a teraz wolę zero od zwykłej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1567
Dlaczego cheat meal? Skoro nie wpływa na redukcje to czemu nie za często? Cola zero ma zero wszystkiego, poza chemią, ale nie wiem czy to ma wpływ na odchudzanie - chyba nie :D

http://www.endomondo.com/workouts/peYrk8FF5_E - day after day...after day...after ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Może i nie wpływa ale gazowanych bym unikał jak ognia, nie tylko na redukcji:)

Co do diet Konia to właśnie chodzi o to żeby urozmaicać dietę, zauważ że tam sie też przewija dużo sosów i takich różnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8616
chodzą różne teorie na temat napojów z obecnością słodzików.
Mówi się, że ze względu na słodki smak (tak jak cukry) mogą wywoływać reakcję insulinową, która obniży poziom cukru we krwi, lecz nie wiem czy jest to wciąż czysta teoria i czy może są już badania obalające lub potwierdzające tą teorię.
Niektóre słodziki tj. aspartam spożywane często i w dużo za dużych ilościach teoretycznie mogą powodować jakieś skutki uboczne.
W praktyce nie wiem czy u kogokolwiek pojawiły się one.

MY GOAL ?
IMPLICIT HAPPINESS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nie dysponuję badaniami, ale coraz częściej słyszę, że słodziki mogą powodować podobny wyrzut insuliny, co cukry /organizm reaguje na słodkość/, ale ile w tym prawdy - nie wiem. Wiem, że Dr Szukała w jednym z odcinków TVsfd mówił, że tak właśnie jest.

/pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna

Następny temat

pare pytań

WHEY premium