SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pare pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 60
Witam ,
Mam pare pytań o toż to waże 90 kg , mam 183 cm wzrostu . Na siłownie chodze od 2 lat , zawsze bylem gruby gdy skonczylem podstawowke uroslem i zaczelem chodzic na silownie(waga 75kg) (na początku bez zadnej diety , potem zaczelem przyjmowac rozne suple) oczywiscie przez podstawowke uprawialem inne sporty tzn karate i gralem w klubie pilkarskim - 5 lat . Nigdy nie przykładałem sie za bardzo do brzucha , tera chce wyrobić sobie kaloryfer i zrzucic pare kg ( nie mam odstającego brzucha , na gornej parti brzucha juz sie cos pokazuje lecz na dolnym nic ) , Tera planuje chodzic na silownie 4 razy dziennie + codziennie wychodze po grac w przyjaciolmi na orlik w pilke badz w kosza. Mam na zbyciu cala puche nitrobolonu , i nie wiem czy tera to wziasc? Prosze pomozcie mi ; moze jakies cwiczenia na brzuch , diete? - jaka polecicie?


Wszystkie dane:

Wzrost ; 183
Waga ; 90kg
Klatka ; 110
Biceps ; 40
Pas ; 92
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
Tera pomyśl jak chcesz zrobić porządnie 4 treningi dziennie a potem jeszcze na orkik zapierdzielać?
Jaki nitrobolon? Zostaw to wszystko, nawet spalacz nie jest konieczny
Jaka dieta? Ano zbilansowana - białko 2-2,5g, węgle 2-3g, reszta tłuszcze. Bilans -200kcal na początek, ew. low carb
Trening całego ciała, ćwiczenia złożone, nie żadne brzuszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 60
no , orliki itd se odpuszcze , no trening całego ciala ale na brzuch jakie cwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
nie musisz sobie ich odpuszczać, chcę Ci tylko powiedzieć że trening 4x dziennie jest conajmniej bez sensu. Tak samo jak trening samego brzucha - checesz mieć kalofyfer to musisz zrzucić sadło - chcesz zrzucić sadło to dieta z jemnym bilansem, bieganie + trening 3x w tygodniu całego ciała z ćwiczeniami złożonymi.

Ale jeśli wiesz swoje to z ćwiczeń na brzuch polecam:
- unoszenie nóg w zwisie na drążku 2s
- "boczne brzuszki" / russian twist 1s na każdą stronę
- spięcia brzucha po maksie z każdej strony (przód, bok, bok)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
3x/tydz-fbw+aero
siady.ciągi,klata,bary+dieta=efekt.
Trenujesz 2 lata i tego nie wiesz?dziwne.
Jak bardzo chcesz to daj cos na brzuch ale najpierw
spal smalec.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cola zero/light

Następny temat

Produkty spożywcze z szybko wchłanialnym białkiem??

WHEY premium