SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Siemanko chłopaki

Za miesiąc kończę cykl z teścia i deski. Moje pytanie jest takie co możecie polecić żeby utrzymać masę zdobytą podczas cyklu?? Czy może lepiej będzie zainwestować w suple- kreatyna czy może coś jeszcze lub innego?? Macie jakieś sugestie i dobre rady to pisać. Z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie chodzi o zaj**anie tylko tu jest dzial doping a wiec pytania czy po cyklu dac bialko jreta czy bcaa troche nie na miejscu bo to podstawy a widac Tobie ich brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Deki*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Wypełnij ankietę to pomogą Ci bardziej doświadczeni koledzy, wg mnie dobre PCT, dobry trening siłowy, micha, i suplementacja :)

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie będzie tu żadnej rozpiski więc pokuszę się o kilka rad na początek.
1. Kreatyna wraz z ostatnim strzałem test. I lecieć nawet 2-3 miesiące po 5g codziennie rano na czczo. W DNT dodajesz 5g po treningu.
2. Trening - NIGDY, ale to NIGDY nie schodzimy z ciężarów. Z objętości owszem ale nie z ciężaru. Mięśnie muszą mieć bodźce odpowiednie żeby nie spadły.
3. Jakieś PWO, pompery itp żeby psychika nie nawaliła.
4. Jak w pkt 2, NIGDY ale to NIGDY na PCT i po nie wchodzimy na ujemny bilans kaloryczny. Organizm musi być odpowiednio dożywiony.

To tyle za darmo
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
WIEK: 
2. WAGA: 76
3. WZROST: 181
4. WYMIARY: 
-biceps: 37
-klatka: 103
-udo: 
-talia: 
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8lat z przerwami
6. DIETA: jest
-białko: 
-węglowodany: 
-tłuszcz: 
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ostatni teść deka i winko a obecnie teść enan i deka
8. TRENING: 3x
9. CEL CYKLU: Masz
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2 lata od ostatniego cyklu
11. POZIOM BF%: 
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: super
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Nie ma
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 
16. WYNIKI SIŁOWE: 
-klata: 90
-martwy ciąg: 110
-przysiad: 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Wiek 34
Cel MASA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
37 w lapie po cyklu test/deka?za wczesnie zaczales a ile miales przed cyklem bo cos ewidentnie nie tak
Jesli chcesz rozpiske odbloku rozpisz cykl na tygodnie i dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
I to nie pierwszy cykl

Klata 90 martwy 110

Świat zwariował, ludzie myślą że od koksu się rośnie a to od żarcia i treningu się rośnie przecież


Zmieniony przez - Natan33 w dniu 16/11/2017 11:00:33
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Ja nie miałem ciągłości w ćwiczeniach bo różnie w życiu się układało,wiem że wygląda to wręcz śmiesznie ale nic nie poradzę. Na obecną chwilę mam ustatkowane życie i wiem że mogę wreszcie zacząć na poważnie,a poza tym nie będę nikomu mówił co jak i dlaczego. Nie mam 20 lat żeby mi ktoś pisał co mam robić a czego nie. Chciałbym tylko żeby mi ktoś podpowiedział i zasugerował w którym kierunku iść
Przed cyklem ważyłem 69kg a łapę miałem ze 30cm czyli wygladalem jak dziecko z afryki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16172 Napisanych postów 18096 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196602
rkarpinski
Nie będzie tu żadnej rozpiski więc pokuszę się o kilka rad na początek.
1. Kreatyna wraz z ostatnim strzałem test. I lecieć nawet 2-3 miesiące po 5g codziennie rano na czczo. W DNT dodajesz 5g po treningu.
2. Trening - NIGDY, ale to NIGDY nie schodzimy z ciężarów. Z objętości owszem ale nie z ciężaru. Mięśnie muszą mieć bodźce odpowiednie żeby nie spadły.
3. Jakieś PWO, pompery itp żeby psychika nie nawaliła.
4. Jak w pkt 2, NIGDY ale to NIGDY na PCT i po nie wchodzimy na ujemny bilans kaloryczny. Organizm musi być odpowiednio dożywiony.

To tyle za darmo


Tu masz odpowiedź na swoje pytanie.
Zrób porządny odblok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meldonium

Następny temat

Co z tym zrobić?

WHEY premium