SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myślicie o takiej czekoladzie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 667
Witam, od jakiegoś jestem na diecie której celem jest redukcja/rzeźba. Jak chyba każdy czasem mam tego dość i chciałbym zjeść pizze czy kebab, ale jak na razie jedyną "przyjemnością" na jaką sobie pozwalam jest cola light. Wczoraj byłem w sklepie z dietetyczną żywnością i zakupiłem taką oto czekoladę firmy Wawel:
Wartość energetyczna:485 kcal
Białko:6,7g
Węglowodany:52,5
w tym
Cukry-12,8
Alkohole wielowodorotlenowe-38,9
Skrobia-0,2
Tłuszcz-34,8
Kwasy tłuszczowe nasycone-21,4
Błonnik pokarmowy-2,1
Sól,0,3.
Dodam że na opakowaniu z przodu jest napisane iż produkt nie zawiera cukru...
I teraz moje pytanie: czy dwie kostki dziennie mi zaszkodzą ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
tak, wersja diet jest na poliolach, więc strach jeść całą, jak ktoś się w porę nie powstrzyma kolejne kilka h spędzi na kiblu.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-05-26 22:37:09

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
cienko wawel superior kup pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
gorzka a tak przy okazji s.m.p.a. gorzka czekolada 90%, albo nawet 99% kakao, ma tylko 17g węgli na 100g. Tłuszcze stanowią ok. 50 g (nie pamietam ile- strzelam). Jakiego rodzaju to tłuszcz? Ten z dobrych, czy ten ze złych? Warto coś takiego wrzucić do szamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
wogóle te produkty Wedla LIGHT to jedna wielka ściema. Doszło to tego, że ludzie będą kupować czekoladę Light i jesć ją bez ograniczeń, bo jest Light. Wiem oczywiście, że u Ciebie DutchMan to raz na jakiś czas. Wygłaszam jedynie ogólne przypuszczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
light oznacza jedynie małą ilość tłuszczy więc w przypadku czekolady to nic nie zmienia bo i tak jest pełno cukrów prostych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Tłuszcz w czekoladzie-ten co w kakao-czyli w większości nasycony.

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 667
Czyli wychodzi na to iż ten cały light jest po to aby bogate i często otyłe osoby mogły się po prostu objadać ww produktami usprawiedliwiając się przy tym że to przecież "light"
No cóż, więc będę poszukiwał dalej, a tymczasem skoczę po 2pak hoop coli-oczywiście light ;)
Ps. Czekolada kosztowała 6zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8073
Ja stawiam zawsze na gorzką 85% lindt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
MasterVirtue
Ja stawiam zawsze na gorzką 85% lindt


Lindt jest fajny, ale niestety dość drogi. Ja ostatnio widziałem nawet czekoladę Lindt'a, za ~10 zł w Piotrze i Pawle (w innych pewnie też jest)

Osobiście wybieram Wawel 90% Kilka złotych tańsza od Lindt'a.

AAA i jeszcze jedno: z tego co pamiętam, to chybata czekolada Light ma więcej kcal niż zwykła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
coś podobnego do tych z ritter sportu widzę. jak 2 kostki dziennie, to bym się nie przejmował i szamał jakąkolwiek jaką lubisz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
ale silna wola jest często słaba, zaczyna się na 2 kostkach, a konczy na 2 tabliczkach

koniu, te czekolady ritter sport, poza tym ,ze mają nardziej kieszonkowy kształt, to czymś różnią się od zwykłej mlecznej albo z orzechami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mały klocek

Następny temat

Brak efektów przy redukcji

WHEY premium