SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałbym spalić nadmierny tłuszcz, wyrzeźbić się i przybrać czystej masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 1767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23
Płeć : mężczyzna
Wiek : 22
Waga : 112
Wzrost : 187
Obwód klatki : 113
Obwód ramienia : 37
Obwód talii : 104
Obwód uda : 61
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20.82%
Aktywność w ciągu dnia : praca biurowa przy komputerze
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : chcę zacząć biegać cokolwiek aby podnieść aktywność fizyczną aby palić nadmierny tłuszcz
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać - zgadza się.
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nie mam żadnych.
Stan zdrowia : wszystko w normie.
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie lub inne co polecacie, ćwiczenia efektywne.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nic.
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : możliwe.
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana - jadłem to na co miałem ochotę.

Witam, jak widzicie wkońcu zebrałem motywację i chciałbym zabrać się za siebie, zaczynam coraz bardziej źle wyglądać i źle mi z tym. Proszę o wskazówki od czego zacząć jakie ćwiczenia wykonywać na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej, jakie do tego mogę dobrać odżywki, jestem w tym kompletnie zielony a chciałbym na maksa się zmobilizować i zacząć intensywną pracę dla siebie. Proszę o porady, dodatkowo wrzucam tu swoję aktualne zdjęcie. Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Dodam jeszcze że pracuję od 07.00-17.00 jest to praca typowo biurowa przy komputerze z przerwa o 12-12.30. Wstaję o 6.30 kładę się spać w granicach 22-24.




Zmieniony przez - Salvatoree w dniu 2015-05-28 20:00:31

Zmieniony przez - Salvatoree w dniu 2015-05-28 20:14:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1341
Oblicz sobie zapotrzebowanie kcal i zacznij kolego wpisywać na swoim profilu wszystko co jesz - to jest bardzo potężne narzędzie. Przynajmniej na mój mózg działa :)
Waga kuchenna będzie Twoim przyjacielem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Nieda się wszystkiego naraz i szybko ,proponuję ćwiczenia siłowe powoli zwiększając obciążenia i ze 2 razy po 30 min biegania roweru czy co tam lubisz z odrzywkami bym się wstrzymał dieta jest ważniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Słodycze to trochę jak narkotyk , także lubie pojeść ciasto i czekoladki ale jak ograniczysz to mniej będzie ciągnęło po treningu możesz wszamać ,ale generalnie ograniczyć trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1913
ja też lubię słodycze ale musisz sobie odpowiedzieć czy chcesz jeść pączki i wyglądać jak pączek czy chcesz coś zmienić :) nie od razu odciąć, ale przyzwyczajać organizm do jego braku który musi nastąpić, żeby były efekty :) jest wiele zamienników, zacznij od zmiany nawyków - cukier, słodkie napoje, jak czekolada to gorzka, jak mięso to chude, jak sos do obiadu to na jogurcie itp itd :) powoli ale się odzwyczaisz nawyków które są nabyte :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23
wnioskuję że dieta jest najważniejsza - ok. bieganie mogę wprowadzić po pracy, ale co z suplami czy najpierw przyzwyczaić się z dietą czy jak ? jak to po kolei wprowadzać w zycie, skad wziasc jakas odpowiednia diete itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1001
Najważniejsze jest postanowienie rozpoczęcie diety ! Później trzymanie się jej :) Też jestem na diecie redukcyjnej i też mam ochotę na jakiś małe ciasteczko ale mam SILNĄ WOLĘ I POKONUJE CHĘĆ ZJEDZENIA !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1913
suplementy to dodatek po który powinno się sięgać mając jakiś staż treningowy, bo to pieniądze które się nie zwrócą zwłaszcza na początku. Co do diety, możesz kupić na potreningu.pl - zobaczysz co się je, co się unika, będziesz miał kontakt online z trenerem, dietetykiem, będziesz mógł zapytać, znaleźć alternatywę jeśli czegoś nie lubisz... polecam!
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1913
z Wawy daleko do Poznania - a Marcelina to może być fajna dziewczyna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23
taaaaa z Torunia bede walil do Poznania po diete i na trening :P wole poszukac alternatywy tutaj i wziasc sie za siebie sam z siebie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja low carb.

Następny temat

Dieta na moja kieszen_prosze o ocene.

WHEY premium