SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chętka na trening HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
Chcialbym zacząć trenowac treningiem HST od listopada-Grudnia. Przedewszystkim zalezy mi na masie miesniowej a nie sile zamierzam brac do treningu kreatyne. Czy mimo małego stażu (3 miesiące) i wieku (16 lat)
moge go wykonywac z dobrym skutkiem i bez uszczerbku dla zdrowia??

Napiszcie co o tym sądzicie

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
dzieki, dzisiaj wlasnie zrobilem i cholera mam je strasznie kiepskie.
Jakas Babka przede mna zrobila 20 a ja ledwo 15

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
możesz cykl hst trwa 6-8 tyg
ja własnie zaczołem nim jechac od poniedziałku
jezeli bedziesz pamietał o dobrej rozgrzewce miał dobrą rengeneracje to nie bedzie zadnego uszczerbku na zdrowiu

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w
tylko kretki nie bierz

_=WaFeL=_ ja tez zaczalem od poniedzialku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
iy konkretnie
a masz zamiar non stop jechac HST czy np. 1 cykl hst a potem przez 8 tyg dzielony i znowu hst ?

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze nie wiem Jezeli beda dosc dobre efekty po pierwszym makrocyklu to pociagne nastepny (moze z kreatynka).
Narazie po 2 treningach moge powiedziec, ze sampoczucie mam lepsze niz po dzielonym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
wlasnie nie wiem co jest z tym treningiem ale na samopoczucie wplywa jak prozac

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dlatego, ze trening nie jest monotonny, np. na dzielonym robilem 3 cwiczenia na klatke po 4 serie (w sumie 12 ). W HST to tyle serii przypada na caly trening.
No i wyrozniam sie na silce bo tylko ja narazie latam z jednego przyzadu na drugi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
centralnie ludzie maja śmieche ze mnie i z qmpla(Mb_87 pozdro zioooom ) bo latamy po całej siłowni i ciagle tylko" ej sory mozemy wskoczyć na ławeczke...ale tylko na 2 serie" )
btw. przyznam ze uczucie jest całkiem inne niz w trakcie wykonywania treingu dzielonego.. na +

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No macham już 2 tydzień, dzisiaj jest mój 5 trening 15-stek i muszę powiedzieć, że super się czuje. Siła mi skoczyła w pierwszym tygodniu 6kg na klate!! Biorę do tego kretke i białeczko

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2004-08-19 18:13:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
maciasgl :

"Chcialbym zacząć trenowac treningiem HST od listopada-Grudnia. Przedewszystkim zalezy mi na masie miesniowej a nie sile zamierzam brac do treningu kreatyne. Czy mimo małego stażu (3 miesiące) i wieku (16 lat)
moge go wykonywac z dobrym skutkiem i bez uszczerbku dla zdrowia?? "

* o ile nie ma przeciwskazan lekarza to polecam ale kreatyne tak jak przedmówcy zaznaczyli proponowałbym zostawić na później gdyż w początkowej fazie ćwiczen przyrosty są równie dobre co wiąze sie z odpowiedzią organizmu na nowe bodźce i szkoda byłoby zmarnować potencjalnie świetnych efektów w momencie stagnacji na pierwszym, "złotym" cyklu kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PePoNeNt a moze on juz bral pierwszy, "złoty" cykl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki do HST

Następny temat

Kto mi ułoży dietę?

WHEY premium