SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYBER Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201614

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
wali cos na prolatyne moze mu wyyebalo w kosmos przez to podlalo... pogromca stosowales? masz cos do zarzucenia temu labowi? jakies farfocle w butli? nie wiem zapalenie jakies czy cos?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cleaner_DZ za pkt 3 regulaminu
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
niech nerki sprawdzi lepiej bo jak zacznie puchnac od nich to po zawodach ma

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cleaner_DZ za pkt 3 regulaminu
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1460
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
towaru nie miales w rece-nie specuj bo nie wiesz o czym mowisz, Twoja teoria o wszytskich ug na tym samym poziomie to tak dziecinny i laicki tok myslenia ze naprawde nie wiadomo nawet jak skomentowac podobnie jak opinia na temat wygladau "joy'a" ,
nie po nosie Ci cos czy Ci boli to wyjdz i nie czytaj,
wszczynasz niepotrzebna sprzeczke gdzie i tak jestes na przegranym wiec nie wypowiadaj sie, nie bede tego powtarzal dwa razy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1460
Piszac ze jestem na przegranym to mowi samo za siebie ze mnie tlyko mozesz zbanowac, bo co niby innego,
ja staram sie po prostu dac do zrozumienia ze towar ktory ma na etykiecie tyle ile powinien zawsze bedzie robil,

czy to firma x czy y nie ma roznica, ale zastanawia mnie to czemu wiekszosc tutaj robi z siebie glupkkow na ten czy inny sposob.

Troche oglady panowie i na spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Piszac ze jestes na przegranym mialem na mysli ze jestes jednostka ktora sie czepia, pomimo tego ze nie zna towaru, ktory jest bardzo chwalony, a nie zadne banowanie chlopie
Skoncz syfic

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1460
Ja nie syfie tylko wymieniam poglady,

stary ja ciebie znam od lat, i nie jestem tutaj nowy

ja nie mowie ze towar nie dziala,

dedukujac wszystkie wydarzenia, i informacje jakie mam, glupim by.. musial byc zeby to nie dzialalo,
rynek w uk jest warty pare razy wiecej niz w pl, mimo to mozna i w naszym kraju na tym przyciac.
mam na mysli tylko to ze kazdy ug ktory trzyma stezenie zroilby to samo co cyb.er a tu sie jedne firmy gani a drugie chwali.
Ja nie mam nic z teo ze chwale jedna czy druga dlatego nie pisze nazw labow,
nie stawiajmy po prostu tego nad niebiosa bo za taka cene lub lekko taniej mozna znalezc kilkanacie innych firm co zorbia ta sama robote.

Koniec off topa
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cleaner_DZ za pkt 3 regulaminu
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
i ja przegapilem takiego madrale

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omnadren 250 Fake czy nie?

Następny temat

nowa deka norma

WHEY premium