SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYBER Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201369

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
seb, w jakiej ilosci uskuteczniałes oxe ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
oxe 50-120mg..mysle ze te 80 przed zawodami to byla taka optymalna dawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Kurdę bardzo dużo... ale coz to nie sport dla snkerusów

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
meta inj bolesna ?
dobrze wiedziec za wczasu, a szkoda bo mialem chec na nia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
marcel chlopaki biora po 50mg i sa tez zadowoleni ale przed zawodami te 80mg to dobrze byloby chrupac he he
artist mnie meta inj bolala i musialem mixowac z innymi srodkami ale sa ludzie co ich wogole nie boli takze mysle ze to sprawa indywidualna .napewno dziala to fakt ale srodek nie dla mnie.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Czy ja wiem czy ta metka inj jest warta zachodu ?? jak macie problem ze zgaga albo z zahamowaniem apetytu proponuje stosowac metax oral 2 tygodnie on, 2 off, 2 on, 2 off, 2on raczej wyzej wymienione dolegliwosci nie zdążą wystapić a efektywnosc lepsza niż w przypadku ciągłej "suplementacji".
seb, efektywnosc dawki rzedu 30mg a 50mg ok, odczuwalna, ale powyzej 50mg raczej nie widze sensu, kilka dni podjadlem po 60mg i jakiejs szczegolnej roznicy nie czuje miedzy 40mg, wiec zostaje na 40mg (mowie tutaj o oxie unigen akurat) i troche mnie przeraza jak piszecie o dawkach 80-120mg no ale ja prosty chlop jestem jak budowa cepa a nie zawodnik

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Marcel oxy im wiecej tym lepiej

Artist mnie meta inj nie boli wogole ,
tak jak seb napisal ze rapid bezbolesny a susta bolesna , to ja mam 100% odwrotnie, rapid dupe urywal tak ze dalem sobie spokoj i przeszedlem na ace z prope, za to susta nic nie czuje miejsca iniekcji nawet jak macam

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Wlasnie sie okazało, ze mieszałem super test 250 z testo compem unigenu i zostało mi sie ku uciesze 4ml super testa, poszło 2ml
Micz moze przetestuje kiedys 80mg, ale to nie w tym sezonie na leszcza

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2467
Pierwszy kontakt ze srodkami mialem niecaly rok temu i trzeba przyznac ze zwolennikow wciaz przybywa. Mi samemu odpowiada wiekszosc srodkow bo niestety kilka trzebabylo zastapic czyms innym. w skrocie:

Test cypio bezproblemowo,zero bolu,kopie ladnie.
Tren ace takze super srodek,zero bolu,a o sile trenu nie trzeba mowic;]
Super testa bije teraz i jak na razie jest git
Oxa byla stosowana do wycinki,super srodek
Wino rowniez przy wycince dalo rade

Test prop niestety nie dla mnie,dupe myslalem ze urwie,ale za to prop U****N bezbolesnie i to z wielkim kopytem.
Meta inj rowniez nie dla mnie (dobrze ze mam prace stojaca;])
Meta tabs rowniez nie dla mnie,strasznie zamula przez co az sie jesc nie chcialo. W moim przypadku meta wiec odpada w kazdej formie,ale bez tego da sie zyc.

Przy nastepnej wycince bede testowal Ripa a po opiniach na forum i znajomych bedzie kozak.

Napewno przygoda z C****REM sie szybko nie skonczy,jak tylko srodki beda na takim poziomie jak teraz.

Co do opinii mowiacych o jakis ropniakach,syfach na ciele itp to powiedzmy sobie szczeze ze przy dobrej diecie i sterylnych warunkach mozna takie rzeczy w duzym stopniu wyeliminowac. A nawet jesli ktos zauwaza u siebie jakies niepokojace objawy po 1wszym czy 2gim wbiciu to przeciez nikt nie kaze wbijac calej butli skoro po 2cm dupe rozrywa.Pzdr

Zrobmy cos, by kiedys powiedziec "to byly czasy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
jak teraz z dostempnoscia oxy w uk ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omnadren 250 Fake czy nie?

Następny temat

nowa deka norma

WHEY premium