SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYBER Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201366

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Powiedzialem raz , nie bede sie powtarzal
Takie texty to miedzy koleszkami w piaskownicy a nie do mnie ani o mnie
Swoja analize z dupy z innego konta wstawisz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Zawsze w kazdym temacie znajdzie sie ktos kto bedzie "szczekal" i jechal ze bee, ze nie dziala, boli itd. Zamiast napisac opinie wylewa swoja frustracje na innych heh. Potem kilka stron spamu albo pokasowanych odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
osobiscie wbilem 2 butle rapida bo jedna zbilem na kafelkach i sie spienilem
co do dzialania to napewno dziala !
co do bolu i pilek na dupie to mialem podobnie jak pepe ale rozeszly sie same - rapid nie dla mnie
wielku kumpli wbialo/. wbija rapida i zero problemow
obecnie wbijam tren ace z c.y.b.e.r,a i zadnego bolu dolegliwosci goraczek i innych problemow

ciekaw jestem nacjol jak ty bys sie zachowal jakby ci mieli dupe ciac ? to jest forum i opinie powinno sie dawac jake by nie byly i to nie po to zeby komus zaszkodzic bo to nie wcale konkurecja tu pisze tylko zwykli ludzie co robia cykl na c.y.b.e.r.z.e a z tego co wiem pepe jadl antka i byl zadowolony winko tez go trzepie tylko rapid mu niespodzianke zostawil na dupie !
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Byczek co innego dac opinie ze boli go dupa, ma gule etc ,a co innego pyerolic glupoty wyssane z palca

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
Sa ludzie ktorzy nie potrafia zrozumiec ze susta w przypadku powyzej 250mg, prop przy 100mg bedzie zawsze nak.urwiac, nie chce wchodzic w glupie gadki z nikim ale jesli w cyberze jest napchane 200mg krotkich estrow to beda takie akcje i to bedzie norma.
Sterylnosc nie ma nic do rzeczy w tym przypadku.
Mogli zrobic sobie butle 20ml do tego ripa i dac taka dawke w 2ml a nie w jednym i nie bylo by problemow.

Pozdrawiam Miczel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja pisalem nie raz ze mnie to tez bolalo, i 90% ludzi to musi bolec w tym stezeniu
Angole lubia takie mixy i wbijaja bez problemu i ich to pyedoli ze dodaja do tego ml enana albo cypa, zeby nie bolalo
I takich mixow jest coraz wiecej i bedzie jeszcze wiecej (w UK) , testy 350, 400 a teraz juz test 600 widzialem, test enan z trenem enanem i wogole wszystko co mozna wymyslic, tutaj na to jest moda
Kazdy moze sobie wbic osobno propa trena czy mastera i miec spokoj

pozdro Genetyk

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Ale bronią tego c.y.b.er.a :D pepe29 choćbyś im zdjęcie pokazał i zaświadczenie od lekarza to i tak będą próbowali udowodnić że to nie od tego. Ciekawe dlaczego tak im na tym zalezy...hmm :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ja nie rozumien na h....j te spinki jak sie bije ug to trzeba sie liczyc z syfem i itp i nie plakac nikt tego wam w dupy nie wciska - bijcie apteke i po sprawie

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14526
jak juz ktos wczesniej napisal doze stezenie krotkich estrow w 1 ml zawsze bedzie bolec... dla niektorych stezenie propa 100/ml jest juz za wysokie i dupsko urywa (kazdy jest inny) ale 200/ml w ripie to napewno bedzie bol... jak sie chce bic takie mieszanki to albo nalezy sie przyzwyczaic do bolu albo poprostu mieszac z np 1 ml cypio... i juz sprawa zalatwiona..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omnadren 250 Fake czy nie?

Następny temat

nowa deka norma

WHEY premium