SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYBER Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201547

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja mialem to samo z ripem, nie dla mnie zupelnie taki mix, bolalo za kazdym razem, a joy z tego forum i chyba tez seb wbijali ripa jak wode

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
dokladnie jak micz pisze grzalem tego ripa z propem i trenem mixy po 5ml i nic a robilo ze szok, prop byl rewelka libido z miejsca up i moc .. jedynie mix cybera mnie rozj**al kule na dupie itp i nie szlo siadac na tylek. takze sadze ze to kwestia indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
niewiem czemu kumpel wbil dwie butle tego ripa i nic nie dzialalo a sok smierdzial strasznie ja znowu bilem tren master teraz tren i rozrywa

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15892
też miałem taką jedną partie co śmierdział sok (wydaje mi się że to kwestia oleju, stanex razaka na oleju podobnie śmierdział), w każdym bądź razie, napewno na ból nie narzekałem a tym bardziej na działanie :) , to nie środek dla każdego..

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15892
.

Zmieniony przez - korb0l w dniu 2013-02-28 14:28:36

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567



Ktos tam pisal o bolesnosci. Stosuje aktualnie mix testa. Srodek calkowicie bezbolesny. Wyższa polka

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Wbijałem i ------> <tęskni>

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Gibon a co ten super test sie tak mieni jakis hologram za naklejka czy co ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
tak wyszla fotka

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1029
planuje bić tego mixa test z oxa i deka wszystko z cy-be-ra , tylko pytanie jak do tej pory widziałem tab oxa po 10mg , a moj ''dietetyk'' ma dla mnie teraz po 50mg , widział ktos ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omnadren 250 Fake czy nie?

Następny temat

nowa deka norma

WHEY premium