SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYBER Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201345

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
precel bolal cie prop czy na luzie wchodzil ?

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Prop i super test niestety bolaly, ze dwie iniekcje super testa mialem koszmarne... reszta do przyjacia, efekt wyraznie odczuwalny na plus.

Prop na rowni dawalbym z CHL, bardzo dobrry.
Mix super test, najlepszy mix testo jaki bralem do tej pory, lecz tez nistety troche uciążliwy w miejscu iniekcji na nastepne 2 dni.

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2014-01-17 20:28:21

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
mnie tam nawet rapid nie bolał ,za to nawet po enanie mam dusznosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Panowie... Dawno mnie tu nie było ;)Jak obecnie z dostepnoscia c.y.bera w UK? RapidRip nadal kosi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Rapid jak najbardziej wciaz kosa. Osobiscie rowniez nie odczuwalem zadnego dyskomfortu przy strzale, ale nigdy nie bilem pojedynczo tylko zazwyczaj laczylem w strzykawie z propem i boldem na przyklad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
o bana CI zdjeli widze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Sam sie chyba zdjal, bo mialem czasowego. Pzdr;)

A zeby nie bylo spamu - Cyber ma antka? Jesli tak, to jak dziala? Testowalem mete, wino oraz oxe i wszystko super, ale teraz chce porownac antka do turka i alphy. Ktos ma jakies doswiadczenie w tej materii??:)

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2014-01-19 02:49:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Pisząc zdjeli miałem na mysi (że sie tak wyraze) system forumowy. pzdr :)

zeby nie bylo spamu to powiem ze mam jeszcze jedna butle trena e i odpale za jakis czas, zdajac relacje :)

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2014-01-19 02:56:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Cyber ma antka i zyje w silnym przekonaniu, ze Cie nie zawiedzie
Co do dusznosci to niestety pierwsza butle trenu a cybera "wbijalem" chyba 3 razy dluzej niz zamierzalem, codziennie iniekcje z codziennymi atakami po iniekcji wykakonczaly mnie i bylem jak zombie z totalna apatia na wszystko... malo tego po cypio tez mnie przekrecalo i miotalo, w pewnym momencie nastapilo takie oslabienie, ze praktycznie po wszystkim mialem dusznosci. Wiec lecialem 2 tygodnie na hcg z metanabolem aby sie zregenerowac

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Dzieki za info. Wobec tego sprawdze tego antka i bede mial porownanie do ALphy i turka. Oxa Cybera mnie nie zawiodla i spisala sie niegorzej niz Unigen lub Alpha, tak wiec jesli podobnie bedzie z antkiem, to rewelacja:)

Lestat, z trenu E bedziesz zadowolony na 100%. Jakby nie patrzec tren E i A to flagowe produkty tego labu obok Ripa i wszystkie wciaz kosza pieknie. Przechodzilem w tym sezonie z trenu E (na masie) na A (w czasie redukcji) i wciaz podtrzymuje, ze to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsze treny na rynku:) A tren to jeden z moich ulubionych srodkow, wiec troche ich probowalem;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omnadren 250 Fake czy nie?

Następny temat

nowa deka norma

WHEY premium