SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO jest z wami?

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 154162

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
a ja wczoraj sie prawie caly dzien opierdzielalem bo bylem u laski, dzis to samo tyle ze sam w domu ale kuzwa ja chce do pracy...

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
chuck wczoraj ekipa z twojej stalowej woli dała ciała po koncercie anlogsów

2 kolesi z rzeszowa zaczeło nap*****lac grupke koło 15 ze stalowej woli "kozaków" a tamci zgłupieli i jakby nie policja to by wszyscy skończyli w szpitalu

I jeden burak gaz miał łzawiący ze soba, cieć, psyknoł mnie ****iszon.

Tym razem stalowa wola nie pokazała klasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
cicho buby bo mam faceta ze stalowej ale byl ze mna caly weekend, wiec ok

everr a ja bylam na weekendzie u siebie w domu i chyba czas kupic auto (znaczy troche kasy jeszcze nazbierac), bo mam juz dosc tych przesiadek
piszesz, ze chcesz do pracy.. w ogole po czym jestes? szkola/studia/zawod

qfa jutro znow na 7

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
hrrr ja w stalowej kiedys se biegalem (znaczy *******lalem ) przed jakimis mlotami niedaleko stacji pks bo chcieli zobaczyc jaki mam portfel i telefon od tamtej pory zawsze z kumplami jezdze i luz nic sie nie dzieje


6roove - a nie lepiej kase zostawic i kupic sobie auto w uk ? czy odechcialo Ci sie wyjazdu ?? mksami sie fajnie jezdzi, szczegolnie bez biletu kolem po 21 jak trzeba uciekac przed kontrola
hrrr szkole najgorsza jaka jest, jak bedziesz miala dziecko to go nie wysylaj nigdy do liceum profilowanego, najgorszy syf jaki jest. Albo technikum zeby mial zawod albo lo i na studia (chodz przy dzisiejszych perspektywach to i nad studiami bym sie dobrze zastanowil czy warto)

ja wlasnie liceum profilowane robilem (profil niewazny ale 90% przedmiotow bylo innych niz na informatorze podali ). zawodu wlasnie nie mam ale prace manualne dosc dobrze wykonuje i mam w tym doswiadczenie lecz nie moge tego udokumentowac (praca na czarno), podobnie ze sprzedawaniem itd. najbardziej bym sie chcial zaczepic do jakiejs duzej firmy na byle gowniane stanowisko, zaczac stduia zaoczne po ktorych moglbym awansowac i zostac w tej firmie, chodz wiem ze to praktycznie nierealne (chodz znajomemu brata to sie udalo, zaczynal od zera jako "przynies, wynies, pozamiataj" zaczal studia zaoczne, jego kwalifikacje rosly i awansowal, teraz jest kierownikiem jakiegos dzialu)

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
everr jesli chodzi o auto- nie jestem z rzeszowa i chcac jechac do mojej rodzinki na wiosce (jakies 200km), musze miec na uwadze przesiadki i czekanie miedzy nimi na kolejny transport, czasem na stopa hehe, ale teraz za zimno
w rzeszowie zwykle laze na nogach wszedzie

everr nie wiem jak sie zapatrujesz na wsk (a raczej utc od 2002), ale gdybys zapisal sie do urzedu pracy i zrobil jakis kurs, nie wiem, np. na obrabiarki czy co tam innego (nie wiem, jaka jest Twoja dzialka), to mozesz po takim kursie startowac na wsk i studia zaoczne spokojnie robic, musisz jednak pamietac, ze jesli zakonczysz przygode z wsk, to oddajesz kase.. no ale po co uprzedzac

aha-mysle, ze Twoja praca na czarno wcale nie jest minusem, w koncu to dzieki temu zdobyles doswiadczenie

ehhh ja naprawde nie wiem, co z tym wyjazdem..
na razie jest tak- pracuje, po pracy zajecia 4x w tyg., a jeszcze angielski pasuje robic nie wiem, jak pojdzie mi na tych studiach..
myslalam o tym, by popracowac na wsk i pozniej BYC MOZE uderzyc na wyspy

z drugiej strony -rynek sie tam zapelnia.. ehh nie wiem jak to bedzie

pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
hrrr z autem to teraz rozumiem duzo teraz aut jest i wiele dobrych, ale warto przy zakupie sporzadzic umowe do ktorej sie daje klazure ze auto chcemy np przetestowac przez 4 dni, i jesli w tym czasie nastapi jakas awaria to kasa ma nam byc zwrocona (znajomy o tym nie wiedzial i utopil ponad 20 tys w bejce ktora jak sie okazalo byla tyle razy klepana ile najwieksza ****a podkarpacia obciagala ) (kto nie kojarzy poszukac se na guglach wywiad z najwieksza ****a podkarpacia, ktora notabene pracuje w princie w rzeszowie )

wiesz ja jestem teraz zapisany w innym urzedzie pracy, i u nas tylko mozna robic wozki widlowe i spawanie i nie wiem czy istnieje mozliwosc przerejestrowania sie do innego urzedu pracy bez konkretnej przyczyny. moglbym zrobic na obrabiarki bo łap nie mam 2 lewych wiec... ale i tak wolalbym wyjechac i zostac na stale za granica. to ladnie masz caly tydzien zapelniony widze. Na wyspach teraz bedzie najlepszy czas na znalezienie pracy bo wielu Polakow wraca na swieta do odmu, w sklepach sa promocje wiec potrzebuja pracownikow itd. A w 2007 roku do UE wchodzi Rumunia chyba z Bułgaria. Co sie wtedy bedzie dzialo na wyspach mowic nie musze...

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
jaki samochód chcesz se kupic i za ile ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
everr mozesz sie przerejstrowac do innego urzedu, jesli masz tymczasowy adres zameldowania w innym miescie (zakladam, ze o to chodzi:/)
co do obrabiarek- to nie jest zle rozwiazanie- na wsk takich potrzebuja, porobisz rok i wyjazd.. hehe
a spawanie? to wcale nie glupie, bo wlasnie chyba najwiecej spawaczy zwolnilo sie ostatnio i na zachod, tam dostana 3x tyle

buby- zapewne bede kupowac z chlopakiem na spole merca starego 190 lub 200d diesla
sprowadzany z niemiec (moj ojciec tam siedzi, jakby cos znalazl to bylo by fajnie, aha-sam ma takiego merca prawie 20-telniego)
pali 6l na setke, awaryjnosc prawie zerowa, wizualnie dla mnie tez spox)
moze zapodam fotke

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Niestety jestem zarejestrowany na stale tam gdzie mieszkam a do Rzeszowa nie mam sie do kogo przeprowadzic zeby sie tam zameldowac wiec dupa zbita spawacz wiem ze dobry ale u nas w urzedzie kotahy nawet na to nie chca wysylac, kumpel po pol roku czekania dostal sie na kurs na wozki.

fajny ten merc, we Francji czesto takim do pracy koles naz wozil. zeby go zepsuc trzeba byc naprawde przech**em

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
ee merolki z mody wychodzą jako fury
Ja bym tam skusił sie na inną marke która ma również silniki nie do za***ania

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki - Rzeszów

Następny temat

Zawody Strong Man Jedlicze

WHEY premium