SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO jest z wami?

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 153555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Mogę Ci coś z marketingu,handlu albo gospodarstw rolnych podesłać.Chyba,że wolisz z kosmetyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
kiedyś się zgłosze odnośnie handlu a z kosmetyki nie chce


P.S. Widze po podpisie że fanką beksińskiego jesteś mimo że nie jestem koneserem sztuki malowanej/rysowanej itp to jednak jego galeria na którą zostałem namówiony by iśc zrobiła wrażenie

śmierć czachury itp masakra kolo ma talent


a coś było z jego synem czy coś jakieś morderstwo czy co, tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Koleś miał talent bo w lutym będzie już 2 lata jak go zamordowali we własnym mieszkaniu jego można powiedzieć znajomi.Do jego obrazów trzeba mieć nerwy.Koleżanka ma album i zawsze jak u niej jestem oglądam go.

Podoba mi się bardzo taki jeden.Mam koleżankę co ma dyplom z malarstwa więc jak będę miała kiedyś na zbyciu troszkę kasy to koniecznie muszę poprosić ją o reprodukcję.Tylko teraz się zastanawiam jak to będzie wyglądało z ,,Krzykiem'' Muncha bo to też mój ulubiony obraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a to jego zamordowali


ja bym u siebie jego obrazów nie powiesił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Wiem,że dziwne:)ale mi podoba się tylko jeden i to nie są te piękne ,,akty''kobiece.Jak znajdę ten obraz to Ci go podrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ok podrzuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529


Nie wiem czy mi się uda go wrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529


A to dla porównania drugi obraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no dostałem na meila i se na tapete żuciłem

obraz wypas
to czerwone to zapewne krew a te rogi to jakiegoś stwora pewnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki - Rzeszów

Następny temat

Zawody Strong Man Jedlicze

WHEY premium