SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO jest z wami?

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 154045

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
właśnie, też tak uważam, troche mesiek nie będzie pasował do mnie ( i to nie dlatego że chodze w dresie, bo nie chodze )

kumpel jeździ laguną już dwa lata i nawet jest ok. Kurde sam nie wiem za bardzo co kupić tak do 8k. Oczywiscie coś większego niż civic

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ale ******licie

to se calibre kupcie jak mes dla starego pryka kurde jesli kupujesz auto i sie przejmujesz tym jak ktos bedzie na Ciebie patrzyl to sorry

wole kupic mesia i miec w dupie ze ropa gdzies bedzie zła na stacji bo on i tak to łyknie, miec spokoj po 500tys przejechanych km z silnikiem ze cały do wymiany i ze jak walne w cos to połowa budy sie rozpadnie

ale to moje zdanie

i podejrzewam ze jesli bede dłuzsze trasy robił w następnym roku to olewam eclipsa bo by tego nie wytrzymal i bylo by go mi szkoda i kupuje w124 z 3 litrowym ropniakiem

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
ja nie mówie ze taki 124 jest zły bo to jest bardzo dobre auto, ale jakoś do mnie nie pasuje, chociaż bardziej nie pasuje kalibra zresztą ja mam ograniczony budżet i nie kupie tego co chciałbym bo nachodzi mnie jeszcze na quada i na początek za gorszą uzywke trzeba dać z 5k

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Calibra team never everr !!

Taa kup se mesia w dieslu starego i do tego porządne radio albo słuchawki wygłuszające hałas bo silnik klekocze jak stado bocianów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
a kup se mondeo i do tego nerwosol jak sie cos w nim zacznie sypac

na quada tez mam smaka ale jak takie ceny to chyba odpuszcze

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
przeciez to nie jest dużo. Nówka 300cm3 np kawasaki koło 25k więc 5 za używke nienajlepszej firmy to i tak mało. Oczywiście mozesz kupic chinola za 3k ale nie wiem ile mozna na tym pojeździć. Zresztą lepiej jest mieć dobrą używke niz chinską nówke

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
troche wczesniej sie nieprecyzyjnie wyrazilem

wolalbym 5tys narazie do auta dolozyc

bede mial auto pomysle o quadzie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
no niby tak, ale zawsze to jakaś lepsza rozrywka na weekend niż auto

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
jak się sypie auto to każdemu nervosol potrzebny nie tylko posiadaczom fora

a do forda części tanie przynajmniej i jak ktoś na zamiennikach jedzie to tez od groma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
a do mesia nie ma ?

i przynajmniej sie nie srasz jak tankujesz czy dobra ropa bo nowe disle są bardzo wyczulone na jakosc paliwa

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki - Rzeszów

Następny temat

Zawody Strong Man Jedlicze

WHEY premium