SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch - pora dnia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Pytanie odnośnie pory ćwiczenia mięśni brzucha. Zwykle ćwiczę codziennie przed pójściem spać, po tym zjadam tylko białko. Zastanawiam się czy robię słusznie. Czy nie lepiej ćwiczyć po treningu na siłowni. Wtedy przed i po treningu dostarczam organizmowi niezbędnych składników potrzebnych do ćwiczeń.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
jak chcesz zwiększyć mase mięsni brzucha to trenuj go 2/3 razy w tygodniu. Ale do momentu aż poczujesz że miesnie się niemalże palą...
trenuj również ćwiczenia złożone jak siady, mc... te ćwiczenia angażują wiele mięsni stabilizujących sylwetkę i również mocno dostaje brzuch.

dopasuj sportowy tryb życia do sportowej diety i czekaj na efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
ćwicz kiedy chcesz, naczczo, popołudniu,wieczorem. Nie ma to wielkiego znaczenia.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
no Dokładnie, ćwicz o gdy masz na to ochote i siłe, godz nie gra roli

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Tylko ćwicz mniej więcej o tych samych porach

zdr

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2010-06-30 11:57:31

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Bardziej niż o godzinę chodziło mi o jedzenie jakie spożywam między treningiem. Wiadomo po południu lepiej jem niż przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Jedzenie nie ma znaczenia.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 372
"Tylko ćwicz mniej więcej o tych samych porach"
To jest ważne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Tak. Bo Brzuch odpowiednio sie zregeneruje. I nie bedzie to krótszy czas, ani dłuższy(to normalny mięsień) tak samo jest z innymi partiami, i jedzeniem codziennie w podobnych miarach czasowych.


zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Ok dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie ćwicz brzucha codziennie...


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
jaki masz cel kolego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę 2 dniowy

Następny temat

ABS pytania

WHEY premium