SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak apetytu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
Witam. Jest to mój pierwszy post na stronie dlatego jeżeli jest w nieodpowiednim dziale to przeprasza.
Jakiś czas temu postanowiłem zacząć chodzić na siłownię. Oczywiście dieta ułożona, plan treningowy także. Jako że jestem ektomorfikiem to ciężko było na początku (186cm, 60kg). Po półtora miesiąca doszło 5,5 kg. I teraz zaczął się mój problem. Od 3 dni nie dam rady praktycznie nic jeść. Przedtem 3400kcal dziennie a teraz maksymalnie 2000kcal. Po każdym posiłku zrywa mnie na wymioty. Jestem zdrowy nigdy żadnych odżywek nie brałem. Czy może wie ktoś skąd mógł mój problem się wziąć ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76063 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755011
Tego typu problemy, niechęci do jedzenia i braku apetytu najczęściej wynikają z jedzenia czegoś co nam nieszczególnie smakuje i robimy to na siłę. Polecam przygotować posiłki tak, aby Ci smakowały. Zapraszam do dział kuchnia sfd:

https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Jesz codziennie to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699809
Może jakaś infekcja Cię złapała lub łapie
Wstaw również ankietę działu oraz zrzut diety
wg wskazówek
https://www.sfd.pl/-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
może pojawiła się jakaś nietolerancja / alergia, może jakiś problem z jelitami...

jw Flex pisze, wstaw zrzut z diety i się pomyśli

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
Nie jem codziennie tego samego. Nie jest to dieta szczegółowa. Jem co 3 godziny czasami częściej. Pomaga mi aplikacja FatSecret. Każdy posiłek składa się zarówno z wysokiej ilości węglowodanów i białka (mam na temat jedzenia dużą wiedzę ponieważ jestem technikiem żywiewnia). Jeżeli nic się nie zmieni wybiorę się do specjalisty bo jeżeli to infekcja to nie chcę jakichkolwiek konsekwencji w przyszłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
wrzucisz ten zrzut z diety? nie rozumiem, przychodzisz z problemem na forum, forum odpowiada, co masz zrobić, a Ty dalej swoje... podstawowe pytanie, a gdzie tłuszcze w tym wszystkim?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
stojeden Bardzo prawdopodobne, że to jakiś problem z jelitami, bo jak byłem mały to złapałem jakąś chorobę jelit i brałem na to antybiotyk. Tylko że wtedy był problem z trawieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
Chwila zaraz wypełnie i wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
i wrzuć też ankietę działu dla lepszego rozeznania

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
Przykładowy dzień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
bułki pszenne do wyrzucenia.
masło śmietankowe zamień na normalne masło min. 82%
szynka kanapkowa również może wylecieć
twaróg chudy zamień na półtłusty
jogurt pitny do wyrzucenia
mleko... trochę go za dużo i tutaj może być Twój problem.
ogólnie opierasz się na chlebie, co nie jest najlepszym wyjściem. oczywiście jeżeli chleb masz ze sprawdzone źródła robiony na zakwasie to jeszcze okey, ale i tak nie jako źródło węgli w każdym posiłku.

ogólnie dieta kuleje i to bardzo. spodziewałem się czegoś więcej po techniku żywienia

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choroba - strata masy ciała

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 84kg

WHEY premium