SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak apetytu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam powazny problem, w wyniku zaistniałej sytuacji (psychiczny dół) straciłem wogóle apetyt, to dziwne bo gdy chce coś zjeść to zaciska się zołąd i najchetniej to bym wszystko blee.. :)
Słyszałem ze jakiś minerał czy witamina zwiększająca łaknienie, moze by mi to pomogło?
Ktoś wie co to takiego?


get bigger or die
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może lepiej zacząć od wygrzebywania się z tego doła? To naturalna reakcja organizmu na stres (można też się objadać, ale to chyba gorzej). Moźe spróbuj jakiegoś lekkiego treningu, który podniesie Ci trochę poziom serotoninki, a potem jakoś samo pójdzie?
Uszy do góry (od spuszczonych uszu robią się zmarszczki na piętach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
onazielona, dzieki za rade.
Ta sprawa nie jest z tych co to mozna obojętnie przejść do porządku dziennego.
Co do ćwiczonek to regularnie (3xtydzień) ćwicze a problem jest w tym iż własnie mam cykl kreatyny a głodówka temu nie sprzyja, i tak dzieki za rade, pozdrawiam

get bigger or die
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twoja sytuacja jest trudna. Stres nasila katabolizm, a więc jest odwrotnie niż powinno być w cyklu kreatynowym na masę. Spróbój rozwiązać swoje problemy. Możesz brać Geriavit- dobre połączenie witamin, minerałów i żeń-szenia.

"Nie wolno się bać. Strach zabija duszę... Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie... Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja." Diuna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
patrzcie, w końcu sam odkryłem: zioła 'gastrina' herbaflos, po dwóch takich herbatkach (2x2 saszetki) juz wszystko wróciło do normy.
Przy okazji: przez 3 dni schudłem 4 kg. czy to nie lepsze od areobów??
Oczywiście żart, teraz bede musiał dluggo to odbudowywać.

get bigger or die
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6911
Poszukaj w archiwum. Kiedys zalozylem taki post chyba pt. "apetyt" i tam jest za***iscie duzo cennych rad.

Pozdrawiam

emde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Przede wszystkim nie wiem czy nie jestes przetrenowany.
Po pierwsze rozwiąż swoje problemy
Po drugie zmień plan treningowy
Po trzecie na 4 dni daj sobie luzu z jakąkolwiek dietą
Po czwarte jedz multisal 3 x dziennie razem z jedzeniem
Po piąte nie pij czegokolwiek w trakcie jedzenia
Po szóste na 2 tygodnie zrezygnuj z treningów i zadbaj bardziej przez ten czas o swoją kobietę lub najlepszego kumpla

Powodzenia i napisz potem jak ci poszło

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mleko 7 razy w tygodniu

Następny temat

spalanie tłuszczu a nie mięśni

WHEY premium