SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolące nadgarstki przy robienia Bicesa Pomocy!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Witam mam taki problem,wczoraj robiłem Biceps+Triceps przy ćwiczeniach Bicepsu tzn:
-Uginanie ramion stojąc podchwytem Sztanga Prosta
-Uginanie ramienia na modlitewniku podchwytem sztangielką
-Uginanie ramion na modlitewniku podchwytem Sztangą Prostą

bardzo bolą mnie nadgarstki,jak zauwazylem tzw "pompa" na rękach jest ale nie czuje mięśnia,bardziej czuje bolące nadgarstki

Jak rozwiązać ten Problem ?? Pomocy !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1722
Mam dokladnie ten sam problem. Boli przy odkladaniu. Probowalem gryfem prostym - boli; lamanym - boli; mocno lamanym (uchwyt niemal mlotkowy) - boli; opaski i rekawiczki z usztywnieniem nadgarstka - boli; zrobilem przerwe 2 tygodnie od silowni - boli. Koncza mi sie pomysly. Na szczescie przy uginaniu sztangielkami jest znosnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Jaki ciężar uginasz stojąc a jakim wiosłujesz?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
1. - 29kg,32kg,34kg
2. - 12kg,12kg,14kg najbardziej bolą nadgarstki
3. - 24kg,27kg,29kg najbardziej bolą nadgarstki

Czy to może być spowodowane tym że ćwiczę Uginanie gryfem prostym a nie mocno łamanym ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
ja też tak mam ze bolą lipa z tym jest;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Przez prosty gryf. Bicepsa rób na łamanym.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Kolega robi na prostym i go nie bolą ja na lamanym i bolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Hm to dziwne w sumie. Zmniejsz obciążenie na jakiś czas. I kup opaski usztywniające na nadgarstki. Albo rękawiczki z usztywnieniem, albo nawet owijki. Mnie zawsze bolały nadgarstki przy wyciskaniu i ostatnio kupiłem rękawiczki z usztywnieniem nadgarstka i przestało boleć.

No i pamiętaj o dobrej rozgrzewce nadgarstków.

Zmieniony przez - Kaziupir w dniu 2013-05-14 12:51:07

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
moze kupić gryf mocno łamany i sprawdzić czy to pomoże ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Nom. Na pewno się nie zmarnuje

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3721
Mam podobny problem mimo, że ćwiczę gryfem ostro łamanym. Ostatnio zakupiłem rękawiczki z usztywniaczem, zobaczymy co z tego wyniknie. Ból się nasila w moim przypadku przy odkładaniu gryfu na ziemię co zmusiło mnie do zostawienia w cholerę tego typu ćwiczeń. Alternatywą są hantelki, ale co z tego jak polubiłem uginanie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Miałem dokładnie tak samo na prostym. Po odłożeniu przez kilkanaście sekund mocny ból w nadgarstkach. Może mocno łamany gryf też nie jest tak zdrowy?
zrób lepiej sobie przerwę z tydzień od ćwiczeń mocno obciążających nadgarstki to może przejdzie.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA 16latka

Następny temat

pomoc potrzebna

WHEY premium