SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!!!!!!!: bolące ścięgna bicepsów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1204
witam. miałem przerwe w treningu 8 miesięcy. teraz wróciłem. mam problem tego typu że po treningu bicepsów na drugi dzień bolą mnie strasznie ścięgna, że prawie rąk nie idzie wyprostować, zarówno prawa ręka jak i lewe. trening robie o wiele lżejszy, naprawde minimalne obciążenia, niż te 8 miesięcy temu bo wiem że sie wychodzi z "wprawy", praktycznie nie zmęczyłem bicepsów a na drugi dzień zakwasy na tych ścięgnach mam straszne. może mi ktoś polecić jakieś dobre rozciągania na tą partie przed i po treningu, bo znalazłem w atlasie ale tam jakieś jedno ćwiczenie jest, jeszcze kiepsko wytłumaczone. może to wina gorącego prysznicu po treningu?? co mam robić? z góry dzięki za odpowiedź. pozdr. powodzenia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2162
Pokażesz ten trening swój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
prsznic nie ma tu raczej wiele do rzeczy.


napisz swoj trening, ile razy robisz go na tydzien , jak z obciązeniami - czy robisz kazda serie na maxa? etc etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1204
bicki: raz w tygodniu. rozgrzewka: 2 serie x 25 powt. małym ciężarem. 4 s. x 12-10 powt. uginanie ze sztangielkami podchwyt, bez jakiś oszukanych itd. 3 s. x 12-10 p. ze suplinacją, (tyle że raz lewa raz prawa), 3 s x 12-10p. w oparciu o udo (jak w poprzednich bez oszukanych) i tyle. brak jakichkolwiek rozciągań po treningu (nigdy nie robiłem i nie było żadnych problemów na drugi dzień, teraz są). przerwy między seriami 1,5 min - 2 min. z góry wielkie dzięki za odpowiedź
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140
miałeś jakieś okresy regeneracyjne ?

forum ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Powiem ci szczerze, ze nie miałem nigdy takiego problemu.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Zrobiłeś rozciąganie po treningu? Ja kiedyś nie zrobiłem po długiej przerwie i wyleciałem z kadry szkoły na jeden mecz bo nie mogłem rękami ruszać;) Po 4 dniach minęło. Ale to było 10 lat temu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zrob sobie jeden trening w ktorych żadnej serii nie wykonujesz na maxa ale robisz tyle ruchow aby zostala ci sila na jeszcze 2[ktorych nie zrobisz] - zobacz wtedy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie dotyczące siły

Następny temat

Ćwiczenia do ławeczki.

WHEY premium