SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból nadgarstków przy robieniu Klatki. Pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Witam Panowie, mam taki problem przy robieniu Klatki ćwiczenia typu :
Wyciskanie sztangi płaska
Wyciskanie hantli skos dodatni
Wyciskanie hantli skos ujemny

strasznie bolą mnie nadgarstki i dłonie, rozgrzewka nadgarstków i dłoni przed ćwiczeniami jest,także co można z tym zrobić ? żeby zapobiec bólowi, nie moge wykonywać dobrze ćwiczeń :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
miałem kiedyś podobny problem ,pomógł mi oto taki zestaw ćwiczeń,możesz spróbować




Zmieniony przez - strzeleccc w dniu 2014-07-07 20:35:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Źle trzymasz sztangę w wyciskaniach i zapewne nie tylko w wyciskaniach klatkowych ale zapewne też przy wyciskaniach barkowych ze sztangą. Robisz łyżkę z dłoni po prostu ją wyginasz przesadnie i trzeba się tego pozbyć bo z czasem nadgarstek powie dość

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
hmmm a jak ją najodpowiedniej trzymać, możesz to jakoś przedstawić rozrysować ?? wydaje mi się że dobrze trzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Jak trzymasz sztangę to sztanga siedzi dokładnie między kciukiem a palcem wskazującym a dłoń jest w jednej linii z przedramieniem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
ilustracja tego co napisał Rion o dokręcaniu łychy:


?t=1m16s



Link w tej formie jest niekompatybilny z sfd: od 1:16 obejrzyj.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2014-07-07 22:20:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w planu ćwiczeń!! Ze sprzętem który posiadam.

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium