SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bioniche Pharma (old design) 10ml vial - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254758

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to chyba efekty mniejsze beda w takim razie z powietrza sie kg chyba nie wezma??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Dlatego duzo ludzi rezygnuje z orali. Ja sam juz staram sie ich nie ruszac bo sa gorzej szkodliwe od soku. Mi apetyt siadl ale jadlem na sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
Ja mam znowu tak,ze w początkowej fazie jest ssanie,a potem są problemy ;((
4 tygodnie optymalnie dla mnie 4 tyg przerwy 4 tygodnie znowu

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jutro wchodze na 30 mg zobaczymy, nie chce przed wczesnie mowic ale wydaje mi sie ze sie troche apetyt rusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Co do metki niektórzy wybierają formę inj bo ma nie co inny profil działania właśnie jeśli chodzi o ukł.pokarmowy przez co mniej "zatyka" i nie ma problemów z apetytem/jedzeniem. Kwestia indywidualna. U mnie np po winie leci krew z dupy i muszę się ratować Detralex'em.

SpAiro_
susta-med jak dla mnie kozak, ból przy pierwszych strzałach był, teraz kompletnie nic nie czuję.


Potwierdzam, brałem Susta-Med i j/w. Miałem chrapkę na ten mix 400mg/ml bo słyszałem, że też kozak ale skończyłem masówkę bo miałem już dość i weszły krótkie estry.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jak pisałem wczesniej jadłem polskiego, ruska i z tajlandi bodajrze rozowe tabletki ale nie jestem pewien i nie chce kłamac i zawsze czułem niedosyt jedzenia teraz nic doczekam do 3 tygodnia jak nic sie nie ruszy apetyt lub waga odstawie to, od dzis zaczalem 30 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
jak tren enan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 247 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4894
Jak apetytu nie masz to jedz do jakiegos coffieshopa. Jogurty pij może flore bakteryjną rozj**ało

zordon04
jak tren enan

Z tego co "słychać" działają ok

Zmieniony przez - gouranga0 w dniu 2013-09-17 00:26:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4013
Tren E lecę z testomedem jakieś dwa tyg. I póki co nie narzekam, wskoczylo już jakieś 5 kg fajnego mięsa bez zbytniego otluszczenia ,niestety roz...ało mnie jakieś grypsko i zapewne z 2 kg poszły w p***u,ale zostało jeszcze 10 tyg . On więc podejrzewam że końcowy efekt będzie ok . Jedyne na co narzekam to ból po strzale ,który utrzymuje się bity tydzień z tym że to wina testomedu . Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
kuwa pomylilem jasne butle z ciemnymi, chodzilo mi o ciemne, wogole co to za poebana polityka z tym bionisze musza tak utrudniac zycie temu czlowiekowi ktory i tak juz ma duzo na glowie a tu ci jeszce dopjerdola kolejne poplątania z pomieszaniem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

teść prop i clomid fake czy real ?

Następny temat

DB Pharma UGL (temat zbiorczy)

WHEY premium