SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9569
Witam
Które białko Stiteca jest najlepsze bo są 4 rodzaje , każde w innym kolorze wiaderka (niebieskie-mix pro,czerwone-protein proffesional,zielone-whey protein isolate oraz pomarańczowe-100% milk complex ,)?

Ewentualnie jakie inne białko polecacie które występuje w opakowaniu od 5kg w górę :)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
chodzi mi o to że dla Olimpu wszystko co inne jest be

jest dużo pewnych ( przynajmniej tak mi sie wydaje ) białek na rynku jak Ostrovit, Trec, właśnie Olimp
IMO im bardziej europejska firma tym pewniejsza składowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1063
Whey Protein 100% polecam jak kolega wyżej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1499
j/w. Dodatkowo zwracaj przy wyborze bialek aby byly pochodzenia zwierzecego, unikaj bialek sojowych etc.

Od siebie polecam ci wpc markowe sfd, lub ostrovit wpc80. Szczegolnie ostrovit swietny w smaku i bdb rozpuszczalnosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
mjnow
j/w. Dodatkowo zwracaj przy wyborze bialek aby byly pochodzenia zwierzecego, unikaj bialek sojowych etc.

Od siebie polecam ci wpc markowe sfd, lub ostrovit wpc80. Szczegolnie ostrovit swietny w smaku i bdb rozpuszczalnosc.

Fakt faktem, obecnie kupiłem 4 białka ostrovitu i nie moge powiedzieć o nich nic złego. Może tylko oprócz tego że 1 opakowanie było uszkodzone ale to nie ich wina xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DiDi3R
Witam
Które białko Stiteca jest najlepsze bo są 4 rodzaje , każde w innym kolorze wiaderka (niebieskie-mix pro,czerwone-protein proffesional,zielone-whey protein isolate oraz pomarańczowe-100% milk complex ,)?

Ewentualnie jakie inne białko polecacie które występuje w opakowaniu od 5kg w górę :)

Pozdrawiam


Jeszcze masz 5-ty rodzaj Scitec 100% Casein Complex, czyli białko bardzo wolno wchłanialne czyli na noc.
A jeśli chodzi o Scitec 100% Whey Isolate(zielone opakowanie) to z badań laboratoryjnych Olimp-u wyszło, że to nie jest izolat. Jak się ta sprawa zakończyła to nie wiem. Czy Scitec to zdementował ??? Jakoś o tym nie słyszałem, jak ktoś ma o tym info to niech daje tutaj, poczytam.


PzDr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9569
To jest jakieś dobre białko z tych wyżej wymienionych czy szukać innych produktów np fa whey protein?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
ale o które dokladnie pytasz?
z tanszych np. bialka Sfd czy Ostrovit,
z drozszych np. Whey c-6 Hi teca, Whey 100 Treca, Sciteca Whey profesional,
whey od Fa w smaku b.dobre ale troche malo bialka i sporo cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
niebieskie sciteca jest ok. Lecz jak dla mnie cenowo za wysokie więc ja wziąłem sobie np ostrovit,wychodzi ekonomicznie. Jak masz pieniądze to celowałbym w scitec, trec. Jeżeli chodzi o treca to sam miałem smak vanilia kozak, rozpuszczalność 10/10 smak też 10/10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Zależy co taniej wyłapiesz, Olimp, Trec to są pewniaki i tego bym się trzymał. Jeśli natomiast masz trochę mniej gotówki to tanie, smaczne i pewne jest WPC 80 Ostrovitu - w tych pieniądzach smaki genialne.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2014-04-06 22:36:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DiDi3R
Witam
Ewentualnie jakie inne białko polecacie które występuje w opakowaniu od 5kg w górę :)

Pozdrawiam


Ostrovit WPC 80 kupując z alegrosza w ofertach po 3.6 kg wychodzi cię 180 PLN (z przesyłką) więc za 360 PLN z przesyłką) masz 7.2 kg i to ci wyjdzie taniej i więcej masy z tego zrobisz niż z każdego Scitec-a, Olimp-a, czy też Trec-a


PzDr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

Pomysł na CYKL

WHEY premium