SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbo,białko-pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
Mam pytanie. Czy lepiej brać Carbo i Białko w przerwie pomiędzy cyklami, czy lepiej podczas cyklu? Lepiej przed następnym cyklem, a po cyklu zrobić masę i ćwiczyć ze "słabszą" (mniej dokładną) dietą, czy lepiej mieć zapiętą dietę na ostatni guzik podczas cyklu? Czy stanowi to jakąś różnicę chociażby minimalną?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
Ale zamotałeś... Nie do końca wiem o co Ci chodzi...

Ogólnie dietę trzymaj ciągle... Czy to masz cykl kreatynowy, czy go nie masz... A jeśli do uzupełniania braków potrzebujesz odżywek (carbo, białko) to bierz je ciągle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
Chodzi mi o to, czy lepiej będzie gdy:

a) będe perfekcyjnie trzymał dietę (wspomagając się carbem,białkiem) w okresie brania kreatyny, później stosował diete bez odżywek
b) będę stosował diete bez odżywek w okresie brania kreatyny, później perfekcyjnie trzymał dietę (wspomagając się carbem,białkiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
Dietę trzymaj ciągle (i jeśli musisz to uzupełniaj braki odżywkami) bez względu na to czy masz cykl kreatynowy czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
Teoretycznie, ciągle powinienem stosować odżywki, a wtedy nie wyrobiłbym z kasą :/ Czasem nie udaje się dokładnie utrzymac diety, a z pomocą odżywek jest lepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrosty po kreatynie??

Następny temat

Dylemat

WHEY premium