SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9569
Piter_1988
Zależy co taniej wyłapiesz, Olimp, Trec to są pewniaki i tego bym się trzymał. Jeśli natomiast masz trochę mniej gotówki to tanie, smaczne i pewne jest WPC 80 Ostrovitu - w tych pieniądzach smaki genialne.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2014-04-06 22:36:54


Własnie o pieniądze się nie rozchodzi, po prostu myślałem, że białko Sciteca to najwyższa pólka ale dzięki za sprostowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
ja szamam obecnie scitec professional i jestem zadowolony, rozpuszczalnosc zaj**ista i smak mega, mam choko-hazelnut i wanillie wiec od siebie jak najbardziej polecam

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6835
Osobiście z białek sciteca z czystym sumieniem moge polecic izolat, ten w zielonej puszcze 2000g. Troszke drogo wychodzi ale od czasu do czasu mozna sobie pozwolic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
kazde białko Sciteca ma kozacki smak fajne białeczko ( kazde ) z czystym sumieniem mozna polecic jak komus na smaku zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MajkelTSW o co powiesz o tej rewelacji OLIPM-u, że SCITEC zielony był(jest) "wałkowany" Ten test OLIMP-u był wiarygodny ?

PzDr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9569
A Hi Tec C6 , podjadał ktoś bo też opinie niczego sobie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten C6 też nie ciekawie "wyszedł" w teście Olimp-u :)

PzDr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
kupuj tylko Olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dość skromna ta wypowiedź :)
Myślałem, że jako "ekspert" ustosunkujesz się do tego w normalny sposób bez sarkazmu.
Ja osobiście nie lubię firmy Olimp i nie kupuje , bo jest przewartościowana w znaczeniu, że za bardzo się ceni ale jakość produktów jest wysoka.
I dodatkowo białka które ja kupuje są bankowo pełno-składowe od lat bez jakiś dziwnych rewelacji :)

PzDr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
chodzi mi o to że dla Olimpu wszystko co inne jest be

jest dużo pewnych ( przynajmniej tak mi sie wydaje ) białek na rynku jak Ostrovit, Trec, właśnie Olimp
IMO im bardziej europejska firma tym pewniejsza składowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

Pomysł na CYKL

WHEY premium