SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA xtra dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 201
Chce się upewnić zeby nie zmarnować suplementu.
Mam BCAA stra activlabu w 10g jest 5g czytsego bcaa
Moja waga 75kg

Dawkowanie:
Dni bez aerobow
przed treningiem: 15g bcaa
---trening siłowy---
po treningu 15 bcaa + białko

Dni z aerobami
przed treningiem:15g bcaa
---trening siłowy---
po treningu siłowym: 15g bcaa + białko
---trening aerobowy---
Posiłek około 30min-60min po treningu z białkiem i weglami

Tak bedzie git? Jestem obecnie na redukcji. Jak pisałem 15gbcaa to chodzi mi o 15g tego proszku z pudełka a nie czystego bcaa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263223
W dzień bez aerobów wystarczy BCAA przed treningiem, jeśli po treningu dajesz białko BCAA juz nie musisz

W dzień z aerobami daj porcje BCAA chwile przed zakończeniem siłowego żeby zdążyło sie uleżeć przed aerobami, białka nie dawaj przed aero

Wyjdzie Ci wtedy mniej brania tego bcaa, wiec mozesz sobie sypnąć po 20g na porcje

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-08-22 19:11:22

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160546 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234847
20g to bedzie juz taka rozsadna porcja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 201
ok bede sypac 20g.
a czemu bialko przed carido nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160546 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234847
bo jednak bialko juz wymaga proceow trawiennych, podczas wysilku krew w okolicach zoladka pompowana jest obwodowo, moga wystapic wiec problemy z trawieniem lub dyskomfort na zoladku.

mozesz przetestowac taka opcje, sam sprawdzisz czy ci pasuje czy nie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przed aerobami nie stosuj niczego co angażuje układ trawienny. W dni treningowe, gdy masz aeroby to 1 porcja przed treningiem silowym, druga porcja bezposrednio po siłowym, a na chwilę przed aerobami, a po aerobach bezpośrednio - bialko. W dni bez aerobów odpuść 1 porcje BCAA - wyjdzie ekonomiczniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja hormon wzrostu a budowa ciala

Następny temat

Pytanie

WHEY premium